Prohászka Ottokár Összegyűjtött munkái I-XXV. Tejes! Budapest, 1928-1929, Szent István Társulat. Kiadói díszes, aranyozott egészvászon sorozat-kötésben. Változó, de nagyrészt jó állapotban.