https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 328
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1219275
13743
273
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Móra Ferenc: Aranykoporsó I-II. Bp., 1934, Révai. Kiadói kopottas egészvászon-vászonkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1294922
13744
273
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Caylus grófja: Vilmos kocsis históriája. Bp., 1920, Amicus. 80 p. A könyvdíszeket Reiter László rajzolta. Számozott példány. Kiadói illusztrált kartonkötésben, a gerincén papírcsíkkal megerősítve.
Das Lot is nicht erreichbar
1339252
13745
273
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Laurids Bruun: Van Zanten Kalandjai, Pantheon R.T. Kiadása, 1926, papírkötés, 174 oldal. Állapot: A kötése meglazult, a borítója sérült, a gerince kopott.
Das Lot is nicht erreichbar
1335178
13746
273
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Svend Fleuron. Snipp , a nagy vadász. Dakszliregény Bp., 1930, Dante Könyvkiadó. 174 p. Korabeli félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1341366
13747
273
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dékány András: A gyár. Káldor Könyvkiadóvállalat, 1933, Budapest. Vászonkötés, 174 oldal. Első kiadás. Dékány András soraival, és aláírásával. Állapot: jó. A gerince fakó. A kötése picit meglazult.
Das Lot is nicht erreichbar
1337051
13748
273
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Devecseri Gábor: Az élő Kosztolányi. Bp., 1945. Officina. 95 p. Első kiadás. Officina Könyvtár 80-81. Kiadói kartonkötésben. 1341217
13749
273
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Farkas Elek (szerk.): A legujabb házi titkár. Pest, 1869, kiadja Heckenast Gusztáv. Kiadói félvászon kötésben, papír védőcsomagolásban. A gerince hiányzik, megviselt állapotú.
Das Lot is nicht erreichbar
1159096
13750
273
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Menger Antal: Új erkölcstan. Fordította Ormós Ede. Bp., 1907, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1336669
13751
273
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Karinthy Frigyes: Gyilkosok. Elbeszélések. Bp., 1949. Új Idők. 208 p. Kiadói kopottas félvászonkötésben. Könyvtári példány volt.
Das Lot is nicht erreichbar
1337563
13752
273
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Régi olasz novellák. Szerk Kilényi Mária. Bp., 1942, Officina. Kiadói félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1337048
13753
273
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Földes Géza: Három úrfi. Székely falusi történet. Bp., é.n., Lőrincz Ernő. Kiadói félvászonkötésben, a felső részen kis sérüléssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1337004
13754
273
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kipling: A dzsungel világa. Haranghy Jenő rajzaival. Bp., 1946. Hungária. Korabeli , laza félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse