Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 282

Szánthó jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, vászon-karton, festék hibákkal, 48×38 cm
10204.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10205.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szász jelzéssel: Arcok. Tus, papír, 19×10 cm
10206.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szebellédi Géza (?-?): Csónakosok a város határnál. Akvarell, papír, jelzett, 19×29 cm
10207.

Rufpreis:
2 000 HUF

10208.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Szeift Béla (1944-2012): Lény. Olaj, farost, jelzett, 40×30 cm
10209.

Rufpreis:
12 000 HUF

10210.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szobotka jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj, karton, kis hibával, 57×48 cm
10211.

Rufpreis:
8 000 HUF

10212.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sztelek jelzéssel: Havas táj kunyhóval. Akvarell, papír, üvegezett keretben 29×21 cm
10213.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szüle jelzéssel: Ülő női félakt. Olaj, falemez, antik keretben, 60×50 cm
10214.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

nemes Tamássy Miklós (1881-1933): Önarckép. Olaj, vászon. Jelzett. Egy lyukkal, restaurálásra szorul. 60x80 cm
10215.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF