Szánthó jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, vászon-karton, festék hibá... https://www.darabanth.com/de/273-Fernauktion/273.0/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Szantho-jelzessel-Asztali-csendelet-Olaj-vaszon-karton-festek-hibakkal-48C39738-cm~II1394022
1394022
10204
273
Rufpreis:
16 000 HUF 43,36 EUR , 50,00 USD
Beschreibung: Szánthó jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, vászon-karton, festék hibákkal, 48×38 cm