Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 282

Váczi András(1967-): Landschap. Rézkarc, papír, jelzett, 9x13 cm
10228.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vincze Lajos (1914-2002): Törőcsik Mari 74. Toll, papír, jelzés nélkül, 15×11 cm
10229.

Rufpreis:
1 000 HUF

10230.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Wild Károly (?-?): Éljen május elseje, plakátterv. Vegyes technika, papír, pecséttel jelzett, 42x42cm
10231.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

10232.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

10233.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Zádor István (1882-1963): Csend a Tiszán. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett kereteben, 29×39 cm
10234.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Zádor István (1882-1963): Jeruzsálem, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa kereteben, kisebb lepattanásokkal a kereten, 30×39 cm, 15x25 cm.
10235.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Ziffer jelzéssel: Tájkép. Olaj, farost,  29×39 cm
10236.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ziffer Sándor (1880-1962): Bivalyok. Cinkográfia, papír, szakadással é gyűrődéssel, jelzett a nyomaton, 32×36 cm
10237.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zórád jelzéssel: Unott férfi. Tus, papír, 35×26 cm
10238.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zórád jelzéssel: Puputeve. Tus, papír, 26×40 cm
10239.

Rufpreis:
3 000 HUF
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF