Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 282
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1391862
10228
273
Váczi András(1967-): Landschap. Rézkarc, papír, jelzett, 9x13 cm
1325033
10229
273
Vincze Lajos (1914-2002): Törőcsik Mari 74. Toll, papír, jelzés nélkül, 15×11 cm
1306110
10230
273
1390805
10231
273
Wild Károly (?-?): Éljen május elseje, plakátterv. Vegyes technika, papír, pecséttel jelzett, 42x42cm
1395175
10232
273
Wild Károly (?-?): Éljen május elseje, plakátterv. Vegyes technika, papír, pecséttel jelzett, 42x42cm 1381822
10233
273
32000
1390814
10234
273
4400
Zádor István (1882-1963): Csend a Tiszán. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett kereteben, 29×39 cm
1391272
10235
273
3400
Zádor István (1882-1963): Jeruzsálem, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa kereteben, kisebb lepattanásokkal a kereten, 30×39 cm, 15x25 cm. 1390445
10236
273
Ziffer jelzéssel: Tájkép. Olaj, farost, 29×39 cm 1389415
10237
273
Ziffer Sándor (1880-1962): Bivalyok. Cinkográfia, papír, szakadással é gyűrődéssel, jelzett a nyomaton, 32×36 cm 1392195
10238
273
Zórád jelzéssel: Unott férfi. Tus, papír, 35×26 cm 1392202
10239
273
Zórád jelzéssel: Puputeve. Tus, papír, 26×40 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF