Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 282
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1389131
10180
273
Rafael jelzéssel: Ötórai tea. Vegyes technika, karton, üvegezett keretben, 60×40 cm
1320893
10181
273
Redő Ferenc (1913-1976): Vajda. Tus, papír, üvegezett keretben, 20×14 cm
1296458
10182
273
Regdon Irén: Asztali csendélet. Akvarell, papír, paszpartuban, 39x29 cm
1162345
10183
273
Regdon Irén: Női portré. Akvarell, papír, paszpartuban, 33×26 cm 1376631
10184
273
Reinprecht jelzéssel: Zúgó patak, olaj, vászon, antik fakeretben, 50x68 cm.
1376625
10185
273
Reinprecht jelzéssel: Téli erdő, olaj, vászon, antik sérült fakeretben, 50x68 cm.
1306446
10186
273
50000
1394018
10187
273
Rudnay jelzéssel: Feszült pillanatok. Olaj, falemez, 59×53 cm 1366861
10188
273
Sampan jelzéssel: Kunyhók, olaj, vászon, 23,5×28,5 cm 1394019
10189
273
Schéner jelzéssel: Háztetők. Vegyes technika, papír, 66×50 cm 1390380
10190
273
Schönberger jelzéssel: Női akt. Ceruza, papír, 39×29 cm 1190125
10191
273
Séday jelzéssel: Női fej. Olaj, farost, festék lepattanásokkal, 34×27 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF