Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 282

10180.

Rufpreis:
12 000 HUF

Redő Ferenc (1913-1976): Vajda. Tus, papír, üvegezett keretben, 20×14 cm
10181.

Rufpreis:
3 000 HUF

Regdon Irén: Asztali csendélet. Akvarell, papír, paszpartuban, 39x29 cm
10182.

Rufpreis:
3 000 HUF

Regdon Irén: Női portré. Akvarell, papír, paszpartuban, 33×26 cm
10183.

Rufpreis:
2 000 HUF

Reinprecht jelzéssel: Zúgó patak, olaj, vászon, antik fakeretben, 50x68 cm.
10184.

Rufpreis:
12 000 HUF

Reinprecht jelzéssel: Téli erdő, olaj, vászon, antik sérült fakeretben, 50x68 cm.
10185.

Rufpreis:
12 000 HUF

10186.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Rudnay jelzéssel: Feszült pillanatok. Olaj, falemez,  59×53 cm
10187.

Rufpreis:
12 000 HUF

Sampan jelzéssel: Kunyhók, olaj, vászon, 23,5×28,5 cm
10188.

Rufpreis:
1 000 HUF

Schéner jelzéssel: Háztetők. Vegyes technika, papír, 66×50 cm
10189.

Rufpreis:
6 000 HUF

Schönberger jelzéssel: Női akt. Ceruza, papír, 39×29 cm
10190.

Rufpreis:
4 000 HUF

10191.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF