Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 125
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1551237
10097
27
30000
Szentgyörgyvári Gyenes Lajos, (1890-1971): Cineák. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 60×50 cm
1561521
10098
27
50000
Szécsi András (1934-1991): Erdőszél 1980. Olaj-pasztell, karton, jelzett, üvegezett keretben, 33×53 cm
1583959
10099
27
Szobotka Imre (1890-1961) : Répatörők. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 7,5×12,5 cm
1552967
10100
27
110000
Szőnyi István (1894-1960): Freskó részlet. Akvarell, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 29,5×44,5 cm
1550236
10101
27
36000
Szőnyi István (1894-1960): Fésülködő anya gyermekeivel. Tus, papír, jelzett, üvegezett kerteben, 30×23 cm 1572289
10102
27
28000
Szőnyi István (1894-1960): Merengő. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 9×12 cm 1573908
10103
27
Szőnyi István (1894-1960): Zebegényi táj. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5×25,5 cm 1549521
10104
27
80000
Szüle Péter (1886-1944): Öltözködő aktok. Olaj, vászon, jelzés nélkül, 68×55 cm
1575268
10105
27
Szvetenay György (1896-1952): Cannes. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27,5×38,5 cm
1584175
10106
27
Takáts Gyula (1911-2008) Kossuth-díjas magyar költő, író: Becehegyi mandulafák. Pasztell, papír. Jelzett. 1967. 22x30 cm 1578265
10107
27
28000
Tipary Dezső (1887-1967): Utcarészlet. Akvarell, papír, jelzett, 33×46 cm 1573916
10108
27
Tordai Schilling Oszkár (1880 -): Delila toilette-je. Rézkarc, papír, jelzett, 18,5×13,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF