Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 125
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1551217
10109
27
60000
Udvary Pál (1900-1987): Lovasszekerek vihar után. Olaj, vászon, jelzett, üvegezett keretben, 60×80 cm 1572285
10110
27
50000
Uitz Béla (1887-1972): Fürdőzők, 1917. Hidegtű, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×35 cm 1570612
10111
27
38000
Vati József (1927-2017): Halász. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×60 cm
1503689
10112
27
30000
Várkonyi Ferenczy László (1906-?): Pilisszentlászló 1942. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 39×50 cm
1587367
10113
27
Végh Gusztáv (1889-1937): Párizs, metróban. Akvarell-ceruza, papír, jelzett, foltos, 25×22 cm
1572279
10114
27
70000
Vinkler László (1912-1980): Liliomfák a téli tájban (1946). Olaj, vászon, jelzett, keretben, 66×82 cm 1514083
10115
27
Wágner Géza (1879-1939): A nemzeti hadsereg bevonulása Budapestre, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 24,5×36 cm 1537655
10116
27
22000
Wiettinghoff Evald (1826-1882): Aufzug Maschine 1866 (sorozat 7 lap).Tus-akvarell, papír, jelzett, kopás nyomokkal, 34×45 cm (7×) 1561944
10117
27
30000
Zádor István (1882-1963): Önarckép 1942. Vegyes technika, karton, jelzett, üvegezett keretben, 68×59 cm 1581661
10118
27
28000
Zórád Ernő (1911-2004): Toldi estéje illusztráció. Akvarell-tus, papír, jelzett, 26×19 cm
1552655
10119
27
40000
Zsögödi Nagy Imre (1893-1976): Akt tanulmány 1975. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 41×31 cm 1581986
10120
27
60000
Orosz ikonfestő, 20. sz. eleje: Tikhvini Istenanya. Olaj, fa, réz okláddal, kis hibákkal, 26,5×22 cm / The Mother of God of Tikhvin. Russia, 20 th
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF