Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 125
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1587152
10084
27
30000
Rosenmayer Ferenc (1864-1912): Vásárban. Olaj, falemez, jelzett, keretben, 9×15,5 cm
1501981
10085
27
40000
Róna Emy (1904-1988): Kinizsi a "törökevő". Tempera, papír, kis szakadásokkal, jelzett, üvegezett keretben, 80×50 cm
1453870
10086
27
80000
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Kompzició. Olaj, vászon, jelzett, 90×130 cm
1574862
10087
27
240000
Ruzicskay György (1896-1993): Keresztállítás. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 100×100 cm
1576213
10088
27
22000
Ruzicskay György (1896-1993): Alföldi táj. Pasztell, papír, gyűrődéssel, jelzett, üvegezett keretben, 25×32 cm 1588717
10089
27
15000
1922 Schima András (Bandi) (1882-1959): A kurzus is megbukott 1919-1922. Nagyméretű grafika.. Vegyes technika, papír,hátoldalán jelezve, postán megküldve, 51x35 cm / 1922 The course is over. Large graphics. Mixed technique. 51x35 cm 1380073
10090
27
1922 Schima Bandi (1882-1959): Vajon mit hoznak a választások? Maradást?, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, postán megküldve, 19,5×24,5 cm / Mixed technique, on paper, unsigned, 19,5×24,5 cm 1380074
10091
27
1922 Schima Bandi (1882-1959): Vajon mit hoznak a választások? Haladást?, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, postán megküldve, 19,5×24,5 cm / Mixed technique, on paper, unsigned, 19,5×24,5 cm 1549579
10092
27
300000
Schönberger Armand (1885-1974): Asztaltársaság. Pasztell, papír, foltos, jelzett, üvegezett keretben, 44,5×31,4 cm 1549920
10094
27
28000
Sinda Nándor (1893-?): Régi konyha. Olaj, falemez, jelzett, antik keretben, 25×35 cm
1580733
10095
27
Szabados Jenő (1911 - 1942): Reggel a teraszon Vegyes technika, papír, jelzett, 32×46 cm
1573607
10096
27
Szabó Vladimír (1905-1991): Öreg festő. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×27 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF