Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 125
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1575782
10121
27
50000
Orosz ikonfestő, 20. sz. eleje: Istenanya a gyermekével, tojástempera, fa tábla, jelzés nélkül, kis lepattanással, 31×26 cm
1573602
10122
27
60000
cca 1800 Olvashatatlan jelzéssel: Női fej. Olaj, vászon, javított, 43×35 cm
1545043
10123
27
190000
Olvashatatlan jelzéssel: Konyhai jelenet (cca 1800). Olaj, vászon, restaurált, 62×83 cm
1515858
10124
27
60000
Jelzés nélkül: Thangka Buddha. Vegyes technika, vászon, üvegezett sérült keretben, 58×46 cm 1575140
10125
27
Jelzés nélkül: Der Nachtfalter (éjszakai pillangó). Rézkarc, papír, 22×30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF