Drucksachen Zahl der Lose: 292
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1257941
12667
256
Printed Materials
cca 1910 Vadászat, fegyverek szecessziós litho reklámgrafika. / Art nouveau advertising 27x36 cm
1257937
12668
256
Printed Materials
cca 1910 Divat és fotózás 2 db szecessziós litho reklámgrafika. / Art nouveau advertising 27x36 cm
1250627
12669
256
Printed Materials
cca 1910-40 Különböző osztrák és német turisztikai prospektusok, vegyes méretben és minőségben, 20db 1060060
12670
256
Printed Materials
cca 1910 Monte Carlo Kaszinó Roulette játékszabályai, Roulette de Monte -Carlo Régle du Jeu, nyomtatvány, szép állapotban, 9x14cm
1257771
12671
256
Printed Materials
Academy Architecture and Architectural Review. Építészeti magazin, számos képpel. 1911/II. London, 1911, Harrison and Sons. 156 p. Kiadói, kissé foltos, egészvászon-kötésben. Kissé dohos példány. 1258590
12672
256
8500
Printed Materials
1912 dr: Schwabe Willmár: Kis Vademecum. Gyógyszerek, orvosságok leírása 32p. 1255026
12673
256
Printed Materials
cca 1913 Kőszénbánya és Téglagyár Társulat Pesten, azelőtt Drasche. Képes, színes árjegyzék. 28p. Szép állapotban 1256948
12674
256
Printed Materials
1914 A Világháború képes krónikája. 6. füzet.
1258398
12675
256
Printed Materials
Dr. Jehlicska Ferenc Rezső: A pénz és a boldogság, vagyis a meggazdagodásnak túlságos vágyáról. Bp., 1915, Szent István Társulat. 30 p. Kiadói, gerincén sérült kartonkötésben.
1256829
12676
256
Printed Materials
1917 Budapest Székesfőváros által IV. Károly királynak adományozott hódoló oklevél dekoratív litho másolata. Prof Megyer-Meyer munkája 45x30 cm (két lapból) 1252625
12677
256
Printed Materials
1918 A Pozsonyi Magyar Királyi Erzsébet-Tudományegyetem almanachja az 1917618. tanévről. Pozsony. Kiadói papír borítóban. pp.:45, 24x15cm
1207047
12678
256
Printed Materials
1918 Wiener Mode c. újság, címlapon Koloman Moser jelzett kőnyomatos grafikájával / 1918 Lithographic graphic of Koloman Moser on the cover of Wiener Mode. 24x33 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF