Drucksachen

Zahl der Lose: 292

12667.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1910 Divat és fotózás 2 db szecessziós litho reklámgrafika. / Art nouveau advertising 27x36 cm
12668.

Rufpreis:
2 800 HUF

cca 1910-40 Különböző osztrák és német turisztikai  prospektusok, vegyes méretben és minőségben, 20db
12669.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1910 Monte Carlo Kaszinó Roulette játékszabályai, Roulette de Monte -Carlo  Régle du Jeu, nyomtatvány, szép állapotban, 9x14cm
12670.

Rufpreis:
1 800 HUF

Academy Architecture and Architectural Review. Építészeti magazin, számos képpel. 1911/II. London, 1911, Harrison and Sons. 156 p. Kiadói, kissé foltos, egészvászon-kötésben. Kissé dohos példány.
12671.

Rufpreis:
1 200 HUF

1912 dr: Schwabe Willmár: Kis Vademecum. Gyógyszerek, orvosságok leírása 32p.
12672.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

cca 1913 Kőszénbánya és Téglagyár Társulat Pesten, azelőtt Drasche. Képes, színes árjegyzék. 28p. Szép állapotban
12673.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

1914 A Világháború képes krónikája. 6. füzet.
12674.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Jehlicska Ferenc Rezső: A pénz és a boldogság, vagyis a meggazdagodásnak túlságos vágyáról. Bp., 1915, Szent István Társulat. 30 p. Kiadói, gerincén sérült kartonkötésben.
12675.

Rufpreis:
1 000 HUF

1917 Budapest Székesfőváros által IV. Károly királynak adományozott hódoló oklevél dekoratív litho másolata. Prof Megyer-Meyer munkája 45x30 cm (két lapból)
12676.

Rufpreis:
2 000 HUF

1918 A Pozsonyi Magyar Királyi Erzsébet-Tudományegyetem almanachja az 1917618. tanévről. Pozsony. Kiadói papír borítóban. pp.:45, 24x15cm
12677.

Rufpreis:
1 000 HUF

1918 Wiener Mode c. újság, címlapon Koloman Moser jelzett kőnyomatos grafikájával / 1918 Lithographic graphic of Koloman Moser on the cover of Wiener Mode. 24x33 cm
12678.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF