Drucksachen Zahl der Lose: 292
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1248539
12896
256
Printed Materials
Malonyai Dezső: A magyar nép művészete c. könyvének ügynöki mintapéldánya, kötés és belív mintákkal. Egészvászon-kötésben. 1251756
12897
256
Printed Materials
Bassorilievi della Chiesa dei Ss: Gio. e Paolo in Venezia. Fekete-fehér fotókat tartalmazó leporelló. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. 21x15 cm. 1251763
12898
256
Printed Materials
Rotterdam. Fekete-fehér látkép-fotókat tartalmazó leporelló. Kiadói aranyozott kartonkötésben. 21x15 cm.
1253586
12899
256
Printed Materials
Ricordo di Roma. Parte I-II. 2x32 Vedute. Képes leporelló Róma városáról, látképekkel, négynyelvű leírásokkal. A gerinc kissé sérült.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF