Drucksachen

Zahl der Lose: 292

Malonyai Dezső: A magyar nép művészete c. könyvének ügynöki mintapéldánya, kötés és belív mintákkal. Egészvászon-kötésben.
12896.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bassorilievi della Chiesa dei Ss: Gio. e Paolo in Venezia. Fekete-fehér fotókat tartalmazó leporelló. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. 21x15 cm.
12897.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rotterdam. Fekete-fehér látkép-fotókat tartalmazó leporelló. Kiadói aranyozott kartonkötésben. 21x15 cm.
12898.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ricordo di Roma. Parte I-II. 2x32 Vedute. Képes leporelló Róma városáról, látképekkel, négynyelvű leírásokkal. A gerinc kissé sérült.
12899.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF