https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 292

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1867 Kertészgazda s a nép kertésze, egyetemes gazdászati és kertészeti képes hetilap. Szerk.: Girókuti P. Ferenc. 3. évf. 37. sz. Pest, Emich Gusztáv. Érdekes írásokkal, illusztrációkkal
1
12619.

1867 Kertészgazda s a nép kertésze, egyetemes gazdászati és kertészeti képes hetilap. Szerk.: Girókuti P. Ferenc. 3. évf. 37. sz. Pest, Emich Gusztáv. Érdekes írásokkal, illusztrációkkal

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1868 A Pozsonyi Ágostai Hitvallású Evang. Fősikola  Értesítője az 1867-68-diki tanévről.  Kiadói papír borítóban. pp.:35, 22x14cm
1
12620.

1868 A Pozsonyi Ágostai Hitvallású Evang. Fősikola Értesítője az 1867-68-diki tanévről. Kiadói papír borítóban. pp.:35, 22x14cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1870 Csipke, litho üdvözlőkártya hozzá való borítékban / Embroided litho greeting card
1
12621.

cca 1870 Csipke, litho üdvözlőkártya hozzá való borítékban / Embroided litho greeting card

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1870 1848 a nép zászlója c. újság 30. száma, benne tudósítás a Batthyány gyászünnepélyről 8p.
1
12622.

1870 1848 a nép zászlója c. újság 30. száma, benne tudósítás a Batthyány gyászünnepélyről 8p.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Az 50 éves Pesti Hirlap jubileumi emlékkönyve 1878-1928. 144 p.
1
12623.

Az 50 éves Pesti Hirlap jubileumi emlékkönyve 1878-1928. 144 p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Orvosi Hetilap. Honi s külföldi gyógyászat és kórbuvárlat közlönye. Szerkeszti: Markusovszky Lajos. Huszonötödik évfolyam. Pest. Khór és Wein. 1881-es évfolyam összes száma egybekötve.
1
12624.

Orvosi Hetilap. Honi s külföldi gyógyászat és kórbuvárlat közlönye. Szerkeszti: Markusovszky Lajos. Huszonötödik évfolyam. Pest. Khór és Wein. 1881-es évfolyam összes száma egybekötve.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ribáry Ferenc: Világtörténelem a mívelt magyar közönség számára. Földabroszokkal, arcz és mívelődéstörténeti képekkel díszítve. I-V. kötet. I-III. kötet: Az ó-kor története. IV-V. kötet: A középkor története. Bp., 1879-1882. Méhner Vilmos. Mindegyik kötetben rendkívül gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal. Egységes, díszesen aranyozott, bordázott gerincű félbőr kötésben.
1
12625.

Ribáry Ferenc: Világtörténelem a mívelt magyar közönség számára. Földabroszokkal, arcz és mívelődéstörténeti képekkel díszítve. I-V. kötet. I-III. kötet: Az ó-kor története. IV-V. kötet: A középkor története. Bp., 1879-1882. Méhner Vilmos. Mindegyik kötetben rendkívül gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal. Egységes, díszesen aranyozott, bordázott gerincű félbőr kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
EUR
,
143,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1880 Hudson river illustrated 10 képet tartalmazó litho leporello füzet /  cca 1880 Hudson river illustrated. Booklet with 10 litho images 10x13 cm
1
12626.

cca 1880 Hudson river illustrated 10 képet tartalmazó litho leporello füzet / cca 1880 Hudson river illustrated. Booklet with 10 litho images 10x13 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1881-1942 Kis zsebkönyv tétel: Elegante Welt; Seregek ura, ima-, énekes és oktató könyv; Ógörög ünnepek-naptár; Mechanikai Szövőgyár-zsebnaptár; tanári zsebkönyv, összesen 5 db
1
12627.

1881-1942 Kis zsebkönyv tétel: Elegante Welt; Seregek ura, ima-, énekes és oktató könyv; Ógörög ünnepek-naptár; Mechanikai Szövőgyár-zsebnaptár; tanári zsebkönyv, összesen 5 db

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1881 Balló Mátyás: Budapest főváros vizei egészségi szempontból, és néhány ásványvíz elemzése. Értekezések a természettudományok köréből. Magyar Tudományos akadémia, szöveget nem érintő kis hibával, pp.:53, 24x16cm
1
12628.

1881 Balló Mátyás: Budapest főváros vizei egészségi szempontból, és néhány ásványvíz elemzése. Értekezések a természettudományok köréből. Magyar Tudományos akadémia, szöveget nem érintő kis hibával, pp.:53, 24x16cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1882 A kassai kataszt, kerület tiszjövedelmeinek fokozata. Kassától Ungváron át Szopotkóig. 60x50 cm
1
12629.

1882 A kassai kataszt, kerület tiszjövedelmeinek fokozata. Kassától Ungváron át Szopotkóig. 60x50 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1883 Kottát ábrázoló levélpapír és boríték / Fancy writing paper and envelope with score
1
12630.
Materialzeichen

1883 Kottát ábrázoló levélpapír és boríték / Fancy writing paper and envelope with score

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse