Drucksachen

Zahl der Lose: 292

cca 1900 Schottola E.: Műszaki árjegyzéke sok-sok képpel illusztrálva, magyar-német nyelvű, pp.:647, 24x17cm
12643.

Rufpreis:
5 000 HUF

1900 Magyar Sportlap Miniatür-külön-kiadás a M.A.C. jubiláris báljára, pp.:20, 17x12cm
12644.

Rufpreis:
8 000 HUF

1902 Rippl-Rónai József Merkur Palotában tartott, egyik első kiállításának katalógusa. 1t (a művész portréja) + 20p szöveg + 6t. (képek ofszet reprodukciója hártyapapírral elválasztva). Az előszóban a kiállítás bevételét egy magyar iskolahajó építésére ajánlja fel, mely a magyar szellemet hivatott képviselni a távoli vizeken. Kiadói papírborítékban, szalaggal átfűzve (szalag és egy-két hártyapapír hiányzik) egyébként jó állapotban. Rendkívül ritka!
12645.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

1903 Deák Ferenc emlékezete. Jubileumi kisnyomtatvány 16p.
12646.

Rufpreis:
1 400 HUF

1906 Uránia. Népszerű tudományos folyóirat. Teljes évfolyam. 1-12. szám. Teljes, hiánytalan! Szerk. Klupathy Jenő és legifj. Szász Károly. Bp. 1906, Hornyánszky. Számos szövegközti fényképpel, ábrával illusztrálva. Félvászonkötésben.
12647.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hogyan lett az ember. Irta Doktor. Bp., 1907, Europa Irodalmi és Nyomdai Rt. 35 p. Kiadói tűzött papírkötésben, a gerince kissé sérült.
12648.

Rufpreis:
1 000 HUF

1908 Huszadik század. Társadalomtudományi és Szociálpolitikai Szemle. Szerk.:Jászi Oszkár. 9. évf. XVII. kötet. jan-jún. Bp., Deutsch Zsigmond és Tsa, 695 p. Korabeli félvászonkötésben.
12649.

Rufpreis:
1 600 HUF

1909 Attila királyról ének, Magyar Iparművészet melléklete szép linómetszetekkel,  pp.:11, 29x22cm
12650.

Rufpreis:
3 000 HUF

12651.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1909 Uránia. Népszerű tudományos folyóirat. Teljes évfolyam. 1-12. szám. Teljes, hiánytalan! Szerk. Klupathy Jenő és legifj. Szász Károly. Bp. 1909, Hornyánszky. Számos szövegközti fényképpel, ábrával illusztrálva. Félvászonkötésben.
12652.

Rufpreis:
2 800 HUF

cca 1910 Virágápolás - Blumenpflege. Szecessziós litho George Sturm akvarellje után / Flower care art nouveau litho after the watercolor of George Sturm. Julius Hoffmann, Stuttgart. 35x26 cm
12653.

Rufpreis:
2 800 HUF

cca 1910-1920 Az Egyesült Izzólámpa és Villamossági Részvénytársaság Csengőket, billentyűket, stb. termékeket bemutató katalógusa, 24p
12654.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF