Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 152

Eschstruth, Nataly von: Polnisch Blut I-II. Mit Illustrationen von Hans W. Schmidt. Leipzig, o.J., Paul List. Egybekötve, félvászon kötésben, kopottas állapotú /  Bound together, in half-linen binding, illustrated, somewhat worn
13003.

Eschstruth, Nataly von: Polnisch Blut I-II. Mit Illustrationen von Hans W. Schmidt. Leipzig, o.J., Paul List. Egybekötve, félvászon kötésben, kopottas állapotú /
Bound together, in half-linen binding, illustrated, somewhat worn

Rufpreis:
1 000 HUF

13004.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gergely Jolán: A művelt lány. Bp., 1944. Korda. Illusztrált papírborítóval
13005.

Rufpreis:
800 HUF

Dáné Tibor: Száz szerelmes szonett. Gy. Szabó Béla fametszeteivel. Kolozsvár 1984. Dacia Könyvkiadó.
13006.

Rufpreis:
800 HUF

Bozzi's Conversations-Taschenbuch der französischen Sprache mit deutscher Erklärung. Wien, 1840, C. R. Schindelmeyer. Kiadói papírkötésben (gerincen sérült) /  Paper binding (damage on spine)
13007.

Bozzi's Conversations-Taschenbuch der französischen Sprache mit deutscher Erklärung. Wien, 1840, C. R. Schindelmeyer. Kiadói papírkötésben (gerincen sérült) /
Paper binding (damage on spine)

Rufpreis:
800 HUF

Illyés Gyula: Abbahagyott versek. (Mikrokozmosz Füzetek) Bp., 1971, Szépirodalmi. Első kiadás! Kiadói papírkötésben
13008.

Rufpreis:
1 000 HUF

Babay József: A szeretet könyve. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötésben, jó állapotú (borító kissé foltos)
13009.

Rufpreis:
1 000 HUF

Garamszeghi (Lubrich) Ágost: Neveléstudomány 2. Különös neveléstan. Bp., 1878, Hunyadi Mátyás Intézet, félvászon kötésben
13010.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sós Endre: Zola. Bp., 1952, Művelt Nép. Kiadói papírkötésben, dedikált (!)
13011.

Rufpreis:
1 000 HUF

Knaurs Konversations-Lexikon A-Z. 35 000 Stichwörter. 2600 Illustrationen. 70 einfarbige und bunte Tafeln und geographische Karten. 18 Übersichten. 115 statistische Schaubilder im Text. Berlin, 1932, Th. Knaur Nachf. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotú /  Original linen binding, in good condition
13012.

Knaurs Konversations-Lexikon A-Z. 35 000 Stichwörter. 2600 Illustrationen. 70 einfarbige und bunte Tafeln und geographische Karten. 18 Übersichten. 115 statistische Schaubilder im Text. Berlin, 1932, Th. Knaur Nachf. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotú /
Original linen binding, in good condition

Rufpreis:
1 000 HUF

Bánszki István: Szellemi elődeink. A Bessenyei Társaság kultúra-teremtő nagyjai. Dedikált! Nyíregyháza 2002.
13013.

Rufpreis:
1 000 HUF

Koppány Zsolt: Szavak és szenvedélyek. Dedikált! Bp., 1991 Múzsák
13014.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF