Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 152
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
725384
13003
192
Eschstruth, Nataly von: Polnisch Blut I-II. Mit Illustrationen von Hans W. Schmidt. Leipzig, o.J., Paul List. Egybekötve, félvászon kötésben, kopottas állapotú / Bound together, in half-linen binding, illustrated, somewhat worn
450162
13004
192
486277
13005
192
Gergely Jolán: A művelt lány. Bp., 1944. Korda. Illusztrált papírborítóval 675561
13006
192
Dáné Tibor: Száz szerelmes szonett. Gy. Szabó Béla fametszeteivel. Kolozsvár 1984. Dacia Könyvkiadó.
606963
13007
192
Bozzi's Conversations-Taschenbuch der französischen Sprache mit deutscher Erklärung. Wien, 1840, C. R. Schindelmeyer. Kiadói papírkötésben (gerincen sérült) / Paper binding (damage on spine)
684682
13008
192
Illyés Gyula: Abbahagyott versek. (Mikrokozmosz Füzetek) Bp., 1971, Szépirodalmi. Első kiadás! Kiadói papírkötésben
679271
13009
192
Babay József: A szeretet könyve. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötésben, jó állapotú (borító kissé foltos)
698551
13010
192
Garamszeghi (Lubrich) Ágost: Neveléstudomány 2. Különös neveléstan. Bp., 1878, Hunyadi Mátyás Intézet, félvászon kötésben
728134
13011
192
Sós Endre: Zola. Bp., 1952, Művelt Nép. Kiadói papírkötésben, dedikált (!) 728143
13012
192
Knaurs Konversations-Lexikon A-Z. 35 000 Stichwörter. 2600 Illustrationen. 70 einfarbige und bunte Tafeln und geographische Karten. 18 Übersichten. 115 statistische Schaubilder im Text. Berlin, 1932, Th. Knaur Nachf. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotú / Original linen binding, in good condition
729788
13013
192
Bánszki István: Szellemi elődeink. A Bessenyei Társaság kultúra-teremtő nagyjai. Dedikált! Nyíregyháza 2002. 729808
13014
192
Koppány Zsolt: Szavak és szenvedélyek. Dedikált! Bp., 1991 Múzsák
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF