Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 152

Barry Gifford: Veszett világ. Csejdy András fordító által dedikált. Bp., 1991. Montázs
12991.

Rufpreis:
1 000 HUF

Marguerite Levray: Pille bárókisasszony. Ford. Szegedy Ila. Tizennégy képpel. Bp., é.n., Béta Irodalmi Rt. Kiadói, illusztrált félvászon kötésben, jó állapotú (két képet a korábbi tulajdonos kiszínezett)
12992.

Rufpreis:
800 HUF

12993.

Rufpreis:
800 HUF

12994.

Rufpreis:
1 000 HUF

12995.

Rufpreis:
5 000 HUF

12996.

Rufpreis:
800 HUF

Rákosi Jenő: Kis Kelemen története. Bp., [1929], Singer és Wolfner. Mühlbeck Károly rajzaival, kiadói festett félvászon kötésben, kissé kopottas állapotban (egy-két lap szakadt)
12997.

Rufpreis:
800 HUF

12998.

Milkó Izidor : Úri emberek. Jegyzetek a társaságból.

Rufpreis:
800 HUF

[Fittler Hedvig]: Illemtan. [1857]. Félvászon kötésben, címlap hiányzik
12999.

Rufpreis:
1 400 HUF

1932 Lengyel István: A ma emberei. Egy újságíró feljegyzései. Dedikált példány, (Ebből a könyvből 100 amatőrpéldány készült a szerző sajátkező ajánlásával és aláírásával), h.n., 1932, Hunnia kiadó, aranyozott egészvászon kötésben, kopottas, hátul szakadt állapotban, 16x24 cm
13000.

Rufpreis:
2 000 HUF

1948 Székely Balladák. A balladákat összeválogatta és magyarázta: Ortutay Gyula, fametszetekkel díszítette: Buday György, Harmadik, bővített kiadás, Budapest, 1948, egyetemi nyomda. Gerincénél elvált, sérült, 18x24 cm
13001.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tolnai Világlexikona, 2 kötet: IX. (Kob-Lak), XV. (Rák-Sör), kissé viseltes, aranyozott gerincű, félvászon kötésben (gerincen szakadások)
13002.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF