Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 152
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
725480
12991
192
Barry Gifford: Veszett világ. Csejdy András fordító által dedikált. Bp., 1991. Montázs 659500
12992
192
Marguerite Levray: Pille bárókisasszony. Ford. Szegedy Ila. Tizennégy képpel. Bp., é.n., Béta Irodalmi Rt. Kiadói, illusztrált félvászon kötésben, jó állapotú (két képet a korábbi tulajdonos kiszínezett) 648778
12993
192
627499
12994
192
Saintine B. X.: Három királyné - regényes korrajz két kötetben. Ford.: Csukássi József. Bp., 1870 Lauffer Vilmos. 2 kötet aranyozott egészvászon kötésben
615624
12995
192
563751
12996
192
Erdős René: Borsóhercegnő, Bp. 1924 Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. kiadása, aláírt példány, kiadói egészvászon kötésben
606956
12997
192
Rákosi Jenő: Kis Kelemen története. Bp., [1929], Singer és Wolfner. Mühlbeck Károly rajzaival, kiadói festett félvászon kötésben, kissé kopottas állapotban (egy-két lap szakadt)
425014
12998
192
Milkó Izidor : Úri emberek. Jegyzetek a társaságból. Bp., é.n., (1900 előtt) Singer és Wolfner. Kiadói vászonkötésben.
714001
12999
192
[Fittler Hedvig]: Illemtan. [1857]. Félvászon kötésben, címlap hiányzik
726450
13000
192
1932 Lengyel István: A ma emberei. Egy újságíró feljegyzései. Dedikált példány, (Ebből a könyvből 100 amatőrpéldány készült a szerző sajátkező ajánlásával és aláírásával), h.n., 1932, Hunnia kiadó, aranyozott egészvászon kötésben, kopottas, hátul szakadt állapotban, 16x24 cm
726461
13001
192
1948 Székely Balladák. A balladákat összeválogatta és magyarázta: Ortutay Gyula, fametszetekkel díszítette: Buday György, Harmadik, bővített kiadás, Budapest, 1948, egyetemi nyomda. Gerincénél elvált, sérült, 18x24 cm 727107
13002
192
Tolnai Világlexikona, 2 kötet: IX. (Kob-Lak), XV. (Rák-Sör), kissé viseltes, aranyozott gerincű, félvászon kötésben (gerincen szakadások)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF