Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 152

Julien Gracq: A Szirtiszek partvidéke, A fordító, Szabolcs Katalin dedikálásával. Bp., 1991. Magvető
13039.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gerhard Trost: Vasútmodellezés. Bp., 1975 Műszaki
13040.

Rufpreis:
800 HUF

Erdődy János: Peéri Gábor budapesti lakos. Dedikált! Bp., 1972 Szépirodalmi
13041.

Rufpreis:
1 200 HUF

Koppány Zsolt: Emailen szóla Zarathustra. Dedikált! Bp., 2000 Uránusz
13042.

Rufpreis:
1 000 HUF

Makkai János: Szép közélet. Bp., én. Singer és Wolfner. Félvászon kötésben. (gerinc kissé foszlott)
13043.

Rufpreis:
1 000 HUF

Károly Imre: a vasútmodellezés. Bp., 1986 Móra
13044.

Rufpreis:
800 HUF

Magyar regények. Magyart a magyarnak sorozatból. Budapest 1943. Singer és Wolfner. Összesen: 8db
13045.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Shakespeare színművei. Csiky Gergely jegyzeteivel. Első kötet. Budapest É.N. Kiadja Ráth Mór. Több lap tépett, szakadt, újrakötve
13046.

Rufpreis:
800 HUF

Dévajságok, melyeket Peter Fendi császári udvari piktor úr bájos aquarelljeihez szerzett Susie Feinschmecker kisasszony a szebbkeblű közönség múlatságára, Zrínyi Nyomda, Bp. 1989, kiadói keménykötésben,
13047.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

Muret-Sanders Enzyklopädisches Englisch-Deutsches und Deutsch-Englisches Wörterbuch. Hand- und Schulausgabe. Berlin-Schöneberg, (1908), Langenscheidtsche Verlagsbuchhandlung. Kiadói, dombornyomott, szecessziós, aranyozott gerincű félbőr kötésben, egybekötve (a gerincen szakadás, a sarkok kopottak, egyébként jó állapotú) /  Bound in onw, art nouveau gold plated half-leather binding (fault on spine and on corners, otherwise good condition)
13048.

Muret-Sanders Enzyklopädisches Englisch-Deutsches und Deutsch-Englisches Wörterbuch. Hand- und Schulausgabe. Berlin-Schöneberg, (1908), Langenscheidtsche Verlagsbuchhandlung. Kiadói, dombornyomott, szecessziós, aranyozott gerincű félbőr kötésben, egybekötve (a gerincen szakadás, a sarkok kopottak, egyébként jó állapotú) /
Bound in onw, art nouveau gold plated half-leather binding (fault on spine and on corners, otherwise good condition)

Rufpreis:
4 000 HUF

1897 A Pallas Nagy Lexikona, az összes ismeretek enciklopédiája, (tizenhat kötetben), XV. kötet. Simor-kódex-Tearózsa. A szövegben 165 ábra; külön mellékletül 47 kép; ezek közt 4 színnyomat; 15 térkép és 4 városi tervrajz. Budapest, 1897, Pallas irodalmi és nyomdai részvénytársaság. Kopottas állapotban, gerincén dombornyomott, aranyozott, félbőr kötésben, 18x24 cm
13049.

Rufpreis:
2 000 HUF

13050.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF