Dévajságok, melyeket Peter Fendi császári udvari piktor úr bájos aquarelljeihez szerzett Susie Feinschmecker kisasszony a szebbkeblű közönség múlatságára, Zrínyi Nyomda, Bp. 1989, kiadói keménykötésben,
Muret-Sanders Enzyklopädisches Englisch-Deutsches und Deutsch-Englisches Wörterbuch. Hand- und Schulausgabe. Berlin-Schöneberg, (1908), Langenscheidtsche Verlagsbuchhandlung. Kiadói, dombornyomott, szecessziós, aranyozott gerincű félbőr kötésben, egybekötve (a gerincen szakadás, a sarkok kopottak, egyébként jó állapotú) / Bound in onw, art nouveau gold plated half-leather binding (fault on spine and on corners, otherwise good condition)
1897 A Pallas Nagy Lexikona, az összes ismeretek enciklopédiája, (tizenhat kötetben), XV. kötet. Simor-kódex-Tearózsa. A szövegben 165 ábra; külön mellékletül 47 kép; ezek közt 4 színnyomat; 15 térkép és 4 városi tervrajz. Budapest, 1897, Pallas irodalmi és nyomdai részvénytársaság. Kopottas állapotban, gerincén dombornyomott, aranyozott, félbőr kötésben, 18x24 cm
Magyar remekírók sorozat A magyar irodalom főművei sorozat 44 kötete. 1904-1906. Franklin. Az írók arcképével illusztrálva. Egységes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Egy két kötettől eltekintve jó állapotú sorozat 44 db