https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 152

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
2001 Ablak a természetre, évszázadok állatkertje Budapesten. Szerk.: Mirtse Áron és Mirtse Zsuzsa, Budapest, 2001, Fővárosi Állat- és Növénykert, rengeteg színes fotóval, jó állapotban, 23x28 cm
1
13027.

2001 Ablak a természetre, évszázadok állatkertje Budapesten. Szerk.: Mirtse Áron és Mirtse Zsuzsa, Budapest, 2001, Fővárosi Állat- és Növénykert, rengeteg színes fotóval, jó állapotban, 23x28 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1992 Ken Dean: Queen Képes album. Kegyelettel és tisztelettel Freddie Mercury (1946-1991) emléke előtt. Fordította: Tótisz András, 1992, Budapest, Corvina kiadó, jó állapotban, rengeteg képpel, 23x29 cm
1
13028.

1992 Ken Dean: Queen Képes album. Kegyelettel és tisztelettel Freddie Mercury (1946-1991) emléke előtt. Fordította: Tótisz András, 1992, Budapest, Corvina kiadó, jó állapotban, rengeteg képpel, 23x29 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
6
 
Brock Yates: A törvényen kívüli gépezet - Harley Davidson és az amerikai szellem. Bp., 2003 Szukits
1
13029.

Brock Yates: A törvényen kívüli gépezet - Harley Davidson és az amerikai szellem. Bp., 2003 Szukits

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Paul Lunde: A titokzatos alvilág - A nemzetközi bűnszövetkezetek működése belülről. Bp., 2005 Aréna
1
13030.

Paul Lunde: A titokzatos alvilág - A nemzetközi bűnszövetkezetek működése belülről. Bp., 2005 Aréna

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Euripides I. Deutsch in den Versmaßen der Urschrift von J. J. C. Donner. Zweite verbesserte Auflage. Leipzig-Heidelberg, 1859, C. F. Winter'sche Verlagshandlung. Euripidész drámái németül [Hippolitosz, Hekabé, Heléna, Főníciai nők, Médeia, Oresztész], dombornyomott, aranyozott, egészvászon kötésben /  Euripides' dramas in German, linen binding
1
13031.

Euripides I. Deutsch in den Versmaßen der Urschrift von J. J. C. Donner. Zweite verbesserte Auflage. Leipzig-Heidelberg, 1859, C. F. Winter'sche Verlagshandlung. Euripidész drámái németül [Hippolitosz, Hekabé, Heléna, Főníciai nők, Médeia, Oresztész], dombornyomott, aranyozott, egészvászon kötésben /
Euripides' dramas in German, linen binding

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kisfaludi Kisfaludy Károly Minden Munkái IV. Sajtó alá rendezte Bánóczi József. [Vígjátékok, zsengék és töredékek] Bp., 1893, Franklin-Társulat. Kiadói, festett, aranyozott egészvászon kötésben. Szép állapotú
1
13032.

Kisfaludi Kisfaludy Károly Minden Munkái IV. Sajtó alá rendezte Bánóczi József. [Vígjátékok, zsengék és töredékek] Bp., 1893, Franklin-Társulat. Kiadói, festett, aranyozott egészvászon kötésben. Szép állapotú

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Heltai Jenő: Fűzfasíp. Második kiadás. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói papírkötésben (a kötés viseltes)
1
13033.

Heltai Jenő: Fűzfasíp. Második kiadás. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói papírkötésben (a kötés viseltes)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Weninger Antal: A keleti jóga. India misztikája és ősi gyógymódja. Dr. Baktay Ervin ajánlásával. 10 ábra. Bp., 1939, Palladis. Kiadói, színes, illusztrált papírborítóban, viseltes állapotú
1
13034.

Dr. Weninger Antal: A keleti jóga. India misztikája és ősi gyógymódja. Dr. Baktay Ervin ajánlásával. 10 ábra. Bp., 1939, Palladis. Kiadói, színes, illusztrált papírborítóban, viseltes állapotú

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bodnár László: A lényeglátás kibontakozása. Budapest, 1934. Szerzői. 116p. Utolsó lapon cenzori bejegyzéssel.
1
13035.

Bodnár László: A lényeglátás kibontakozása. Budapest, 1934. Szerzői. 116p. Utolsó lapon cenzori bejegyzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Morus: Wie sie gross und reich wurden. Lebensbilder erfolgreicher Männer. Mit 24 Tafeln. Berlin, 1927, Ullstein. Kiadói egészvászon kötésben, illusztrációkkal /  Linen binding, illustrated
1
13036.

Morus: Wie sie gross und reich wurden. Lebensbilder erfolgreicher Männer. Mit 24 Tafeln. Berlin, 1927, Ullstein. Kiadói egészvászon kötésben, illusztrációkkal /
Linen binding, illustrated

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gustav Freytag: Tartozik és követel I-III. Ford. Fülöp Zsigmond. Bp., 1928, Nova. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotú
1
13037.

Gustav Freytag: Tartozik és követel I-III. Ford. Fülöp Zsigmond. Bp., 1928, Nova. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotú

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
4 db külföldi sakkönyv: 2 orosz, 1 svéd, 1 német / Russian, Swedish, German books about chess
1
13038.

4 db külföldi sakkönyv: 2 orosz, 1 svéd, 1 német /
Russian, Swedish, German books about chess

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse