Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 152

Dr. Sebestyén Károly: A színpad három évezreden át. (Századok Legendái) 1913, Országos Monográfia Társaság. Fűzve, kiadói papírborítóban, gazdag képanyaggal (gerincén sérült)
12943.

Rufpreis:
1 000 HUF

Révai kereskedelmi, pénzügyi és ipari lexikona. A modern üzleti élet enciklopédiája. Négy kötet, számos illusztrációval. I-IV. Szerk. Schack Béla. Bp., 1929-1931, Révai. Korabeli egységes, aranyozott gerincű félbőr kötésben, márványozott lapszélekkel (a bőr kopottas)
12944.

Rufpreis:
12 000 HUF

12945.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Petőfi Sándor összes költeményei. Hazai művészek rajzaival diszitett képes kiadás. Bp., 1878. Athenaeum. 1t. 895p. Enyhén sérült félbőr kötésben, néhány lap kijár.
12946.

Rufpreis:
4 000 HUF

Tóth Kálmán: Összes költeményei I-II. Budapest 1902. Lampel R. Első oldal szakadt.
12947.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

12948.

Linen binding, steel engraved frontispiece of the author

Rufpreis:
1 800 HUF

12949.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Eötvös József, B[áró].: - - beszédei. 1867. április - 1870. május. (II. köt.) Bp., 1886, Ráth Mór. Kiadói, aranyozott, bordázott gerincű, félbőr sorozatkötésben, márványozott lapszélekkel. A kötés kopottas, a gerinc sérült, egyébként jó állapotú
12950.

Rufpreis:
2 000 HUF

12951.

Rufpreis:
2 000 HUF

Eötvös József, B[áró].: A XIX. század uralkodó eszméinek befolyása az államra. I. kötet. Harmadik kiadás. Bp., 1885, Ráth Mór. Kiadói, félbőr sorozatkötésben, márványozott lapszélekkel (a gerinc sérült)
12952.

Rufpreis:
1 000 HUF

12953.

Rufpreis:
2 000 HUF

Eötvös Károly: Deák Ferencz és családja I-II. Bp., 1905, Révai Testvérek. Kiadói, szecessziós egészvászon kötésben, kissé viseltes állapotú (gerincen szakadások)
12954.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF