Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 152

12931.

Rufpreis:
4 000 HUF

12932.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

12933.

Rufpreis:
6 000 HUF

Báró Kemény Zsigmond hátrahagyott munkái. Sajtó alá rendezte, bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta Papp Ferencz. B. Kemény Zsigmond születésének századik fordulójára kiadja a Kisfaludy-Társaság. Bp., 1914, Franklin-Társulat. Kiadói, aranyozott félvászon kötésben, márványozott lapszélekkel, szép állapotban (ex librisszel)
12934.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Báró Kemény Zsigmond Összes Művei IX-XI.: Történelmi és irodalmi tanulmányok I-III. Kiad. Gyulai Pál. Bp., 1907, Franklin-Társulat. Kiadói, egységes, aranyozott, félvászon sorozatkötésben, márványozott lapszélekkel, az I. kötet címképén a szerző portréjával, ex librisszel, szép állapotban
12935.

Rufpreis:
6 000 HUF

12936.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

12937.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Wagner [Ferenc] Francisco: Universae phraseologiae latinae corpus, congestum a P. - - secundis curis a quopiam ejusdem societatis Sallustiana, Caesareana, Liviana, Corneliana, &c. phraseologiis, demum apud nos linguis Hungarica, & Slavica, locupletatum. Editio Tyrnaviensis prima. Tyrnaviae [Nagyszombat], 1750, Typ. Acad. Soc. Jesu. Korabeli egészbőr-kötésben. A címlap, és az első lapok fénymásolattal pótolva, a gerinc sérült, az előzéklapokon és az első és utolsó lapon tulajdonosi bejegyzések /  Leather binding, damage on spine, owners' notes on endpapers and the first and last pages
12938.

Wagner [Ferenc] Francisco: Universae phraseologiae latinae corpus, congestum a P. - - secundis curis a quopiam ejusdem societatis Sallustiana, Caesareana, Liviana, Corneliana, &c. phraseologiis, demum apud nos linguis Hungarica, & Slavica, locupletatum. Editio Tyrnaviensis prima. Tyrnaviae [Nagyszombat], 1750, Typ. Acad. Soc. Jesu. Korabeli egészbőr-kötésben. A címlap, és az első lapok fénymásolattal pótolva, a gerinc sérült, az előzéklapokon és az első és utolsó lapon tulajdonosi bejegyzések /
Leather binding, damage on spine, owners' notes on endpapers and the first and last pages

Rufpreis:
10 000 HUF

Champion, Pierre: Francois Villon. Sa vie et son temps. Tome I et II. Deuxieme edition avec un nouvel avant-propos. Paris, 1933, Librairie Honoré Champion. Egybekötve, amatőr félvászon kötésben, illusztrációkkal /  Bound together, half-linen binding, illustrated
12939.

Champion, Pierre: Francois Villon. Sa vie et son temps. Tome I et II. Deuxieme edition avec un nouvel avant-propos. Paris, 1933, Librairie Honoré Champion. Egybekötve, amatőr félvászon kötésben, illusztrációkkal /
Bound together, half-linen binding, illustrated

Rufpreis:
4 000 HUF

12940.

German-Hungarian dictionary, half-leather binding, good condition

Rufpreis:
4 000 HUF

Bródy Sándor : Az ezüst kecske. Budapest é.n. Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Újrakötve, az eredeti réz plakettel
12941.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

12942.

Gold plated linen binding, nice condition

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF