Eötvös Károly: Gróf Károlyi Gábor följegyzései I-II. Bp., 1904, Révai Testvérek. Kiadói, szecessziós egészvászon kötésben, kissé viseltes állapotú (gerincen szakadások, a lapok itt-ott foltosak)
Eötvös Károly: Utazás a Balaton körül I-II. Bp., 1908, Révai Testvérek. Kiadói, szecessziós egészvászon kötésben, kissé viseltes állapotú (gerincen szakadások, a lapok itt-ott foltosak)
Leclerc de Sept-Chênes: Essai sur la religion des anciens grecs ... I. Geneve, 1787. chez Barde, Manget, et comp. 226p. Félbőr kötésben / half leather binding
Beecher-Stowe, Harriet: Onkel Toms Hütte. Eine Erzählung für die Jugend. Nach - - neu bearbeitet v. Albert Geyer. Mit 5 farbigen und vielen schwarzen Bildern v. Kurt Gundermann. Leipzig, o.J., Abel & Müller. Kiadói kartonkötésben, festett védőborítóval (borító sérült) Hardcover, dust jacket (worn), illustrated
Petőfi album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., é.n., [Pesti Napló]. Kiadói, aranyozott, dombornyomott, illusztrált egészvászon kötésben, közepes állapotban
Vörösmarty album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., é.n., [Pesti Napló]. Kiadói, aranyozott, dombornyomott, illusztrált egészvászon kötésben, közepes állapotban
Az Ujság Dekameronja. 100 magyar író 100 magyar elbeszélése 25 éves fennállásának ünnepére. Bp., 1927. Hungária ny. 194 p., A kötet címlapját és díszeit Kner Albert készítette. Kiadói, színes, illusztrált, zsinórfűzéses papírborítóban, gerincén javítással.