Ex libris - Kleingrafik

Zahl der Lose: 100

Szűcs Édua (1959-): Tóth József Farkas könyve, 1992. Vonalas klisé, papír, jelzett a klisén, 8x9,5 cm
11683.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Tedesco Anna (1903-1969): Ex libris Gross Pál. Klisé, papír, jelzett a klisén, apró lapszéli szakadással, 9x5,5 cm
11684.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Telkessy Valéria (1870-1950): Ex libris Ludovici Katona. Vonalas klisé, papír, jelzett a klisén, kartonra kasírozva, 9x5,5 cm
11685.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Tempinszky István (1907-1979): Ex libris Stephani Réthy (erotikus könyvjegy). Rézmetszeten, papír, jelzett a metszeten, d: 6 cm
11686.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Tichy Kálmán (1888-1968): Ex libris Colomani Palmer, 1910-es évek. Klisényomat, papír, jelzett a metszeten, körbevágva, 6x5 cm
11687.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Tichy Kálmán (1888-1968): Ex libris Dr. Holl Jenő (1909). Klisényomat, papír, jelzés nélkül, 8,5x6 cm
11688.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Tompos Ernő (1907-1989): Ex libris Tompos E. Linómetszet, papír, jelzett, 15×10 cm
11689.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Torró Vilmos (1935-2001): Ex libris Lago Maggiore. Linómetszet, papír, jelzett, hátoldalán a művész bélyegzésével, 12×9 cm
11690.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Vadász Endre (1901-1944): Ex libris familiae Tamás. Rézkarc, papír, jelzett. Lap teteje papírra kasírozva. 9,5x6 cm
11691.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
1937 Vadász Endre (1901-1944): Ex libris familiae Telbisz ("lopták dr. Telbiszéktől, Szeged). Fametszet, papír, jelzett a metszeten. 9,5x11 cm
11692.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1937 Vadász Endre (1901-1944): Ex libris Wim van der Kuylen. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 10×8 cm
11693.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Erotikus ex libris Galambos Ferenc, rézkarc, papír, jelzett, 8,5×5,5 cm
11694.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF