Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 100
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3513815
11683
523
Ex libris - small-graphics
Szűcs Édua (1959-): Tóth József Farkas könyve, 1992. Vonalas klisé, papír, jelzett a klisén, 8x9,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3513825
11684
523
Ex libris - small-graphics
Tedesco Anna (1903-1969): Ex libris Gross Pál. Klisé, papír, jelzett a klisén, apró lapszéli szakadással, 9x5,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3513834
11685
523
Ex libris - small-graphics
Telkessy Valéria (1870-1950): Ex libris Ludovici Katona. Vonalas klisé, papír, jelzett a klisén, kartonra kasírozva, 9x5,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3513841
11686
523
Ex libris - small-graphics
Tempinszky István (1907-1979): Ex libris Stephani Réthy (erotikus könyvjegy). Rézmetszeten, papír, jelzett a metszeten, d: 6 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3513847
11687
523
Ex libris - small-graphics
Tichy Kálmán (1888-1968): Ex libris Colomani Palmer, 1910-es évek. Klisényomat, papír, jelzett a metszeten, körbevágva, 6x5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3513851
11688
523
Ex libris - small-graphics
Tichy Kálmán (1888-1968): Ex libris Dr. Holl Jenő (1909). Klisényomat, papír, jelzés nélkül, 8,5x6 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3513887
11689
523
Ex libris - small-graphics
Tompos Ernő (1907-1989): Ex libris Tompos E. Linómetszet, papír, jelzett, 15×10 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3513918
11690
523
Ex libris - small-graphics
Torró Vilmos (1935-2001): Ex libris Lago Maggiore. Linómetszet, papír, jelzett, hátoldalán a művész bélyegzésével, 12×9 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3513925
11691
523
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): Ex libris familiae Tamás. Rézkarc, papír, jelzett. Lap teteje papírra kasírozva. 9,5x6 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
3513938
11692
523
Ex libris - small-graphics
1937 Vadász Endre (1901-1944): Ex libris familiae Telbisz ("lopták dr. Telbiszéktől, Szeged). Fametszet, papír, jelzett a metszeten. 9,5x11 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3514047
11693
523
Ex libris - small-graphics
1937 Vadász Endre (1901-1944): Ex libris Wim van der Kuylen. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 10×8 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
3515629
11694
523
Ex libris - small-graphics
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Erotikus ex libris Galambos Ferenc, rézkarc, papír, jelzett, 8,5×5,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF