Ex libris - Kleingrafik

Zahl der Lose: 100

Klf. alkotók (Kopasz Márta, Kner Albert, Fery Antal stb.): 18 db ex libris és kisgrafika. Klf. technikák, papír, többségében jelzett a nyomaton. Klf. méretekben.
11658.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Klf. alkotók (Kósa Bálint, Szökőcs Béla stb.): 12 db ex libris és kisgrafika. Klf. technikák, papír, részben ceruzával jelzett. Egyik foltos. Klf. méretekben.
11659.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Klf. alkotók (Menyhárt József stb.): 3 db Szigeti István részére készült erotikus kisgrafika. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 5,5x7 és 10x7 cm közti méretekben
11660.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Klf. alkotók (többségében Einczinger Ferenc): 4 db kisgrafika. Klf. technikák, papír. Jelzett a nyomaton. Klf. méretekben. Egyik szélén kisebb ázásnyommal.
11661.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Kónya Sándor (1891-1976): Ex libris Galambos Ferenc. Fametszet, papír, 9,5x6 cm
11662.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
Kozma Lajos (1884-1948): Ex libris Kozma Ilona 1909. Klisé, papír, jelzett a klisén, 6,5×5 cm Lap tetején beszakadás
11664.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Ex libris dr. Vidra Klára. Linómetszet, papír, jelzett, 7,5x5 cm
11665.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Mizser Pál (1941-2021): Boldog Újévet kíván, rézkarc, papír, jelzett. Apró foltokkal. Paszpartuban. 12x10 cm
11666.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Mosonyi-Pfeiffer Hellmann (1863-1905): Ex libris Soós István (szecessziós könyvjegy). Klisényomat, papír, jelzett a nyomaton, 5,5×4,5 cm
11667.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Nagy Sándor (1869-1950): B. Weissenbach Iván könyve (szecessziós ex libris). Klisényomat, papír, jelzett a nyomaton. 10x6,5 cm
11668.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Nechánszky József (1936) grafikusművész autográf levele + Várkonyi Károly (1910-2001) ex libris ,Linó, papír, jelzett. 6x8 cm
11669.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Pálfalviné Csasztka Ilona: Gótikus épület. Rézkarc, papír, jelzett, 9x12 cm
11670.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF