Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 100
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3266362
11646
523
Ex libris - small-graphics
Ex libris Kertész Dénes 4 db klf, közte erotikus 11x15 cm ig noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3113631
11647
523
3200
Ex libris - small-graphics
Ex libris T. Lehner, fém nyomódúc, 6x4,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3510479
11648
523
Ex libris - small-graphics
Feszt László, ifj. (1957- ): 2 db ex libris Arató Antal, 1989 (egy paszpartuban). Rézkarc, papír, mindkettő jelzett, 10,5×6 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3509141
11649
523
Ex libris - small-graphics
Förstner Tivadar (1878-1935): Az Erdélyi Nemzeti Múzeum Könyvtáráé, Kolozsvár, 1904 (szecessziós, címeres ex libris). Klisényomat, papír, jelzett a nyomaton. 10x7 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3482990
11650
523
Ex libris - small-graphics
Geiger Richárd (1870-1945): 10 db illusztráció, klisé, papír, jelzett a klisén, 13x8,5 cm körüli méretben noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3349848
11651
523
Ex libris - small-graphics
1975 German Ratner moszkvai grafikusművész magyar gyűjtők és művészek részére készített tíz műanyagmetszetű ex librise. Bp., 1975, Kisgrafika Barátok Köre, 2 sztl. lev.+ 10 t. Kiadó papírmappában, 19,5x16,5 cm. Számozott (153./300) példány. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3508979
11652
523
Ex libris - small-graphics
Grünbaum Ernő (1908-1945): Ex libris sr. Arady K. Linómetszet, papír, jelzett, 11,5×7 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3272348
11653
523
Ex libris - small-graphics
Illés Árpád (1908-1980): BUÉK 1967. Linómetszet, papír, jelzett. 10,5x16 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3509114
11654
523
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Ex libris Kovács Kálmán, klisé, papír, jelzett a klisén. Kovács Kálmán (1883-1951) tanár, tanügyi főtanácsos ex librise, apja, Kovács János (1846-1905) unitárius tanító, kollégiumi igazgató és Walter Crane (1845-1915) angol festő kolozsvári találkozását megörökítő Crane-tollrajz alapján. Lap alján hajtásnyommal. 11,5×7,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3458694
11655
523
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Ex libris terv (Heinz Elber), ceruza, papír, 11x13 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3514217
11656
523
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: V. ker. áll. főreáliskola. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. 2,5x3,5 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3474853
11657
523
Ex libris - small-graphics
Kisgrafika folyóirat 1974-1989, szórványszámok, össz. 26 db, közte néhány duplummal. Kiadói papírborítóban, többségében jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF