https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ex libris - Kleingrafik

Zahl der Lose: 100

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Patay Mihály (1910-1956): Ex libris Szentesi Flórián 1938. linómetszet 8x11 cm
1
11671.

Patay Mihály (1910-1956): Ex libris Szentesi Flórián 1938. linómetszet 8x11 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Pekáry István (1905-1981): kalocsai mintás népviselet. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett a karcon. Karácsonyi-újévi üdvözlőlap, Tamás Galéria kiadása, 1930-40 körül. 13x10 cm
1
11672.

Pekáry István (1905-1981): kalocsai mintás népviselet. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett a karcon. Karácsonyi-újévi üdvözlőlap, Tamás Galéria kiadása, 1930-40 körül. 13x10 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Pekáry István (1905-1981): Kún legény tánc. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett a karcon. Karácsonyi-újévi üdvözlőlap, Tamás Galéria kiadása, 1930-40 körül. 12,5x10 cm
1
11673.

Pekáry István (1905-1981): Kún legény tánc. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett a karcon. Karácsonyi-újévi üdvözlőlap, Tamás Galéria kiadása, 1930-40 körül. 12,5x10 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Petry Béla (1902-1996): Dr. Kovács József könyve. Vonalas klisé, 7x5 cm
1
11674.

Petry Béla (1902-1996): Dr. Kovács József könyve. Vonalas klisé, 7x5 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Petry Béla (1902-1996): Ex libris doctoris Colomani Arady, papír, jelzett a nyomaton. Vonalas klisé, 15x6 cm
1
11675.

Petry Béla (1902-1996): Ex libris doctoris Colomani Arady, papír, jelzett a nyomaton. Vonalas klisé, 15x6 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Prihoda István (1891-1965) Szamek Emilék könyve, papír, jelzett a nyomaton 9x7 cm
1
11676.

Prihoda István (1891-1965) Szamek Emilék könyve, papír, jelzett a nyomaton 9x7 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
1936 Radványi Román Károly (1900-1957) Ex libris Reisinger Jenő. Linómetszet, 13x9 cm
1
11677.

1936 Radványi Román Károly (1900-1957) Ex libris Reisinger Jenő. Linómetszet, 13x9 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Radványi Román Károly (1900-1957) Nusika könyve 1932. Fametszet, 13x5 cm
1
11678.

Radványi Román Károly (1900-1957) Nusika könyve 1932. Fametszet, 13x5 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Reich Károly (1922-1988): Oroszlán és madár (cím nélkül). Linómetszet, papír, jelzett, 6×7,5 cm
1
11679.

Reich Károly (1922-1988): Oroszlán és madár (cím nélkül). Linómetszet, papír, jelzett, 6×7,5 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
1931 Révész Kornél (1885-1944):Marika és Miklós könyve. Vonalas klisé, 8,5x7 cm
1
11680.

1931 Révész Kornél (1885-1944):Marika és Miklós könyve. Vonalas klisé, 8,5x7 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Révész Kornél (1885-1944): St. Stephanus R. Hung 1038-1938, Magyar ex libris gyűjtők és grafikabarátok egyesülete (Szent Istvánnal illusztrált kisgrafika). Klisé, papír. Jelzett a nyomaton. 6x5 cm
1
11681.

Révész Kornél (1885-1944): St. Stephanus R. Hung 1038-1938, Magyar ex libris gyűjtők és grafikabarátok egyesülete (Szent Istvánnal illusztrált kisgrafika). Klisé, papír. Jelzett a nyomaton. 6x5 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Széchy Gyula (1854-?): Ex libris Josephi Schwörer. Klisényomat, papír, jelzés nélkül. 7×3,5 cm
1
11682.

Széchy Gyula (1854-?): Ex libris Josephi Schwörer. Klisényomat, papír, jelzés nélkül. 7×3,5 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse