Keramiken

Zahl der Lose: 199

Bokály. Torda, 19. sz., restaurált, sérüléssel, m: 23 cm
12060.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Szabó Karcag váza pár, jelzett, kis mázkopással, m: 14 cm
12061.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimales Gebot:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
Német modernista kínáló, hibátlan, 26x18 cm
12062.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Vintage japán asztaldísz, kis kopással, 26x15 cm
12063.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
cca 1950 Kínai teás kanna. Jelzett, kézzel formált, hibátlan, 18x10 cm
12064.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Vallauris retro kínáló, jelzés nélkül, kis kopással, 35,5 x 22,5 cm
12065.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
12066.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Iparművész váza, címkével jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm
12067.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Bozner Engle Thun zeneszerkezetes kerámia angyal, működik, m: 14,5 cm
12068.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Bokály. Székelyföld, 19. sz., restaurált, sérüléssel, m: 23 cm
12069.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
cca 1930 Feliratos boroskancsó, "Kinek poros a torka, egy kancsó bor le mossa, igyunk" felirattal, kis mázkopással, m: 17 cm
12070.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
iparművész, mázas kerámia dísztál, jelzett, hibátlan d: 28 cm
12071.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF