Keramiken Zahl der Lose: 199
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3501416
12060
524
Art-ceramics
Bokály. Torda, 19. sz., restaurált, sérüléssel, m: 23 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3496107
12061
524
4400
Art-ceramics
Szabó Karcag váza pár, jelzett, kis mázkopással, m: 14 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
3499538
12062
524
4800
Art-ceramics
Német modernista kínáló, hibátlan, 26x18 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3499529
12063
524
Art-ceramics
Vintage japán asztaldísz, kis kopással, 26x15 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3498867
12064
524
Art-ceramics
cca 1950 Kínai teás kanna. Jelzett, kézzel formált, hibátlan, 18x10 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3498951
12065
524
4200
Art-ceramics
Vallauris retro kínáló, jelzés nélkül, kis kopással, 35,5 x 22,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
3501417
12066
524
Art-ceramics
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3499478
12067
524
3800
Art-ceramics
Iparművész váza, címkével jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
3498845
12068
524
Art-ceramics
Bozner Engle Thun zeneszerkezetes kerámia angyal, működik, m: 14,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3501421
12069
524
Art-ceramics
Bokály. Székelyföld, 19. sz., restaurált, sérüléssel, m: 23 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3499471
12070
524
4800
Art-ceramics
cca 1930 Feliratos boroskancsó, "Kinek poros a torka, egy kancsó bor le mossa, igyunk" felirattal, kis mázkopással, m: 17 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3495392
12071
524
Art-ceramics
iparművész, mázas kerámia dísztál, jelzett, hibátlan d: 28 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF