https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Keramiken

Zahl der Lose: 199

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Kiss Roóz Ilona (1920-2010):Lány, virágcsokorral, Mázas kerámia szobor. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm
1
12012.

Kiss Roóz Ilona (1920-2010):Lány, virágcsokorral, Mázas kerámia szobor. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Gorka Lívia (1925-2011): Csíkos váza. Kézzel korongozott, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm
1
12013.

Gorka Lívia (1925-2011): Csíkos váza. Kézzel korongozott, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
EUR
,
53,13
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
17 000 HUF
17 000 20 000 22 000
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Nő virágcsokorral. Jelzett, minimális kopással, m: 17 cm
1
12014.

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Nő virágcsokorral. Jelzett, minimális kopással, m: 17 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Hódmezővásárhelyi asszony figurális ékszertartó, kis kopással, m: 23 cm
1
12015.

Hódmezővásárhelyi asszony figurális ékszertartó, kis kopással, m: 23 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Női figura, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm /// Ilona Kiss Roóz (1920-2010): Female Figure. Glazed ceramic, hand-painted. Signed. In perfect condition. Height: 27 cm
1
12016.

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Női figura, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm /// Ilona Kiss Roóz (1920-2010): Female Figure. Glazed ceramic, hand-painted. Signed. In perfect condition. Height: 27 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Női figura, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 28 cm /// Ilona Kiss Roóz (1920-2010): Female Figure. Glazed ceramic, hand-painted. Signed. In perfect condition. Height: 28 cm.
1
12017.

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Női figura, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 28 cm /// Ilona Kiss Roóz (1920-2010): Female Figure. Glazed ceramic, hand-painted. Signed. In perfect condition. Height: 28 cm.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Gosztonyi Mária (1893-1989): Zöld kockás mokkás készlet. 6db mokkás csésze aljjal, 1db kiöntő, 1db cukortartó. Színes mázakkal festett kerámia, jelzett. minimális kopással
1
12018.

Gosztonyi Mária (1893-1989): Zöld kockás mokkás készlet. 6db mokkás csésze aljjal, 1db kiöntő, 1db cukortartó. Színes mázakkal festett kerámia, jelzett. minimális kopással

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Kiss Roóz Ilona: Kétalakos váza. Jelzett, hibátlan, m: 20 cm
1
12019.

Kiss Roóz Ilona: Kétalakos váza. Jelzett, hibátlan, m: 20 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Hegedülő nő. Mázas kerámia, kézzel festett. Jelzett, hibátlan m: 35 cm /// Ilona Roóz Kiss (1920-2010): Woman Playing Violin. Glazed ceramic, hand-painted. Signed, flawless, height: 35 cm.
1
12020.

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Hegedülő nő. Mázas kerámia, kézzel festett. Jelzett, hibátlan m: 35 cm /// Ilona Roóz Kiss (1920-2010): Woman Playing Violin. Glazed ceramic, hand-painted. Signed, flawless, height: 35 cm.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Anya gyermekével. Mázas kerámia, kézzel festett. Jelzett, hibátlan, m: 31 cm /// Ilona Roóz Kiss (1920-2010): Mother with Child. Glazed ceramic, hand-painted. Signed, flawless, height: 31 cm."
1
12021.

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Anya gyermekével. Mázas kerámia, kézzel festett. Jelzett, hibátlan, m: 31 cm /// Ilona Roóz Kiss (1920-2010): Mother with Child. Glazed ceramic, hand-painted. Signed, flawless, height: 31 cm."

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Plasztikus citrom díszítéssel citrustartó edény, jelzett, hibátlan, m: 30 cm
1
12022.

Plasztikus citrom díszítéssel citrustartó edény, jelzett, hibátlan, m: 30 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Iparművész retro váza, m: 18 cm
1
12023.

Iparművész retro váza, m: 18 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse