Keramiken

Zahl der Lose: 199

Retro 3 részes arcmintás fűszerkínáló szett, m: 9 cm
12036.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Original Singer Engel, jelzett, m: 15 cm
12037.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Hódmezővásárhelyi Majolika mesemintás gyermekpohár, jelzett, hibátlan, m: 9 cm
12038.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Józsa János Korond madármintás falitál, jelzett, kis mázkopással, d: 36 cm
12039.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Alföldi vizeskorsó, kis mázkopással, m: 19 cm
12040.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Zöldmázas iparművész váza, hibátlan, 17x14 cm
12041.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Ikebana váza. Komlós Testvérek terve alapján. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, 21x16 cm
12042.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Tál. Erdély, 19. sz. vége, mázhibával, d: 23,5 cm
12043.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Meissen kerámia plakett Johann Friedrich Böttger arcképével, jelzett, tokban, d: 6,5 cm
12044.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Ikebana váza. Komlós Testvérek terve alapján. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, 17x15 cm
12045.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Teimel Óbánya fali dísztányér, jelzett, d:29 cm
12046.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Köcsög. Alföld, 20. sz. első fele, felületi sérüléssel, m: 21 cm
12047.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF