Keramiken Zahl der Lose: 199
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3494113
12072
524
5500
Art-ceramics
Vizeskorsó. Alföld, cca 20. sz. eleje, kopással, m: 24 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
3501409
12073
524
Art-ceramics
Bokály. Torda, 19. sz., restaurált, sérüléssel, m: 22 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3499484
12074
524
3800
Art-ceramics
Iparművész váza, címkével jelzett, hibátlan, m: 16 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
3497277
12075
524
Art-ceramics
1939-1949 Hummel "The Flutist" figura. Jelzett, ujja sérült, m: 12,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3499524
12076
524
4200
Art-ceramics
Vintage német asztaldísz, hibátlan, 31x10 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
3499328
12077
524
Art-ceramics
Kerámia váza, jelzett, art deco, hibátlan 16 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3497006
12078
524
Art-ceramics
Dél-Alföldi miskakancsó, kis kopással, m: 33,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3499519
12079
524
5500
Art-ceramics
Idea Intézet design váza, jelzett, hibátlan, m: 35 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
3482739
12080
524
Art-ceramics
Iparművész fedeles edény, jelzett, minimális kopással, d: 12 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
800 900 1 000
3476343
12081
524
Art-ceramics
Iparművész vérvörös falitál, d: 20 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3475322
12082
524
Art-ceramics
2 db pálinkás butéla, feliratos. Kézzel festett kis sérülésekkel 22, 30 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3481306
12083
524
3400
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalat címkés váza, jelzett, hibátlan, m: 22 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF