Gläser

Zahl der Lose: 471

Jugendstil Lötz váza pár. Irizáló zöld hutaüveg. Jelzés nélkül 22 cm /// Jugendstil Lötz vase pair. Iridescent green art glass. Unsigned, height: 22 cm.
12589.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00
Minimales Gebot:
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
Pattantyús Gergely (1972) - Polyák János (1967-): Fémsókkal színezett hutaüveg váza. 1997, Bárdudvarnok, anyagában színezett hutaüveg, rátekert üvegszál díszítéssel. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 10,5 cm /// Pattantyús Gergely (1972) - Polyák János (1967-): Metal saltcolored hut glass vase. 1997, Bárdudvarnok. Body-tinted hut glass with applied glass thread decoration. Unsigned, flawless condition, height: 10.5 cm
12590.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Talpas pohár. Cseh, 1840 körül, többrétegű csiszolt üveg ezüstpácolással és aranyfestéssel, medalionban kopott historikus jelenettel, gazdagon csiszolt és fazettált talpas test, kopással m: 14,5 cm /// Goblet. Bohemian, circa 1840, multi-layer cut glass with silver staining and gilding, medallion with a worn historic scene, richly cut and faceted stemmed body, with wear; height: 14.5 cm
12591.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
cca 1930/40, Heinrich Hoffmann vagy Curt Schlevogt manufaktúra, Frantisek Pazourek designer: Nőalakos váza. Savmaratott színezett üveg, jelzés nélkül, pattogzással, m: 13 cm /// c. 1930/40, Heinrich Hoffmann or Curt Schlevogt manufactory, designer František Pazourek: Female Figure Vase. Acid-etched colored glass, unsigned, with chipping, height: 13 cm.
12592.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimales Gebot:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
12593.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimales Gebot:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
12594.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
J. &amp; L. Lobmeyr címermintás snapszos készlet. Kínálóüveg 5 darab pohárral. cca 1960, Bécs, zománcfestett címermintával díszített, jelzett, kis kopással, m: 12-21,5 cm /// J. &amp; L. Lobmeyr schnapps set with coat-of-arms motif. Serving bottle with 5 glasses. ca. 1960, Vienna, decorated with enamel-painted coat-of-arms motif, marked, with minor wear, height: 12?21.5 cm.
12595.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Bütykös kancsó, Parád, cca 19. sz. vége, hibátlan, m: 12 cm
12596.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Murano studióüveg asztaldísz. Aranylemez beolvasztással díszített, anyagában színezett kézzel formázott vastag üvegszál, jelzés nélkül, hibátlan, 13x11 cm
12597.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
12598.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimales Gebot:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
12599.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00
Minimales Gebot:
48 000 HUF
48 000 55 000 65 000
12600.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00
Minimales Gebot:
48 000 HUF
48 000 55 000 65 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF