Es ist zu lizitieren
12595.
Gläser
24 000 HUF
65,04 EUR, 75,00 USD
24 000 HUF
J. & L. Lobmeyr címermintás snapszos készlet. Kínálóüveg 5 darab pohárral. cca 1960, Bécs, zománcfestett címermintával díszített, jelzett, kis kopással, m: 12-21,5 cm /// J. & L. Lobmeyr schnapps set with coat-of-arms motif. Serving bottle with 5 glasses. ca. 1960, Vienna, decorated with enamel-painted coat-of-arms motif, marked, with minor wear, height: 12?21.5 cm.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |