Gläser

Zahl der Lose: 471

cca 1910 Beyermann &amp; Co. Haida szecessziós váza, jelzés nélkül, szájánál restaurált, m: 11,5 cm
12577.

cca 1910 Beyermann & Co. Haida szecessziós váza, jelzés nélkül, szájánál restaurált, m: 11,5 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimales Gebot:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Murano millefiori macska alakú levélnehezék asztaldísz, jelzés nélkül, hibátlan, m: 11,5 cm
12578.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Lilán pácolt kristály kehelyváza ezüst (Ag) talpban, jelzett, 1937-1966 közötti magyar fémjel, 800 ezrelékes ezüst, mesterjegy, m: 20 cm
12579.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
Kancsó. Erdély, 19. sz. közepe - második fele, kék üvegszál peremezéssel, pattanással, m: 10 cm
12580.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Csiszolt kék talpas üvegpohár szett, 6 db, eredeti dobozban, hibátlan, m: 21,5 cm
12581.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Karcag Berekfürdői fátyolüveg váza. Hibátlan, m: 12,5 cm
12582.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
cca 1950 Frenton Cranberry opalescent bütykös díszítésű üveg váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 9,5 cm
12583.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Bütykös kancsó. Parád, 20. sz. eleje, kis sérüléssel, m: 21 cm
12584.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
"Savoy" váza. Finnország, Iittala gyár, Alvar Aalto (1898-1976) terve (1937), kétrétegű opálüveg, címkével jelzett, hibátlan, 15x13x12 cm /// "Savoy" vase. Finland, Iittala factory, design by Alvar Aalto (1898?1976) in 1937, double-layered opal glass, with label, flawless, 15×13×12 cm
12585.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimales Gebot:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Kalmár Pál: Falióra. Anyagában színezett üvegblokkokból épített iparművész falióra, jelzett, hibátlan, 56x35 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
12586.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimales Gebot:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Dzbanek Huta Tarnów, Barbara Kaczmarek-Górska designer: Kétfüles váza. Anyagában színezett hutaüveg, jelzés nélkül, talpánál kis pattogzással, m: 25 cm
12587.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Daum Nancy szecessziós cameo üveg nagyváza nárciszokkal díszítve. Daum fivérek gyára, Nancy, 1910 körül. Oldalán jelzett: Daum Nancy és a lotharingiai kettőskereszt. Felületén néhol karccal és kis ütődésnyommal, m: 49,5 cm /// Daum Nancy Art Nouveau Cameo Glass Large Vase, Decorated with Daffodils, manufactured by the Daum brothers, Nancy, circa 1910. Signed on the side: Daum Nancy with the Lorraine cross. Surface with occasional scratches and minor impact marks, height 49.5 cm.
12588.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
600 000 HUF
1 626,02
1 875,00
Minimales Gebot:
600 000 HUF
600 000 700 000 800 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF