Es ist zu lizitieren
12591.
Gläser
30 000 HUF
81,30 EUR, 93,75 USD
30 000 HUF
Talpas pohár. Cseh, 1840 körül, többrétegű csiszolt üveg ezüstpácolással és aranyfestéssel, medalionban kopott historikus jelenettel, gazdagon csiszolt és fazettált talpas test, kopással m: 14,5 cm /// Goblet. Bohemian, circa 1840, multi-layer cut glass with silver staining and gilding, medallion with a worn historic scene, richly cut and faceted stemmed body, with wear; height: 14.5 cm
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |