Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 147

Német Szövetségi Köztársaság 1999. "50 éves az NSZK / 10 éves a német újraegyesülés" kétoldalas, aranyozott emlékérem (40mm) T:AU (eredetileg PP) Federal Republic of Germany 1999. "50 years of the Federal Republic of Germany / 10 years of German reunification" double-sided, gold-plated commemorative medal (40mm) C:AU (originally PP)
33249.

Német Szövetségi Köztársaság 1999. "50 éves az NSZK / 10 éves a német újraegyesülés" kétoldalas, aranyozott emlékérem (40mm) T:AU (eredetileg PP)
Federal Republic of Germany 1999. "50 years of the Federal Republic of Germany / 10 years of German reunification" double-sided, gold-plated commemorative medal (40mm) C:AU (originally PP)

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
33250.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Olaszország 1989. "FAO" kétoldalas Ni emlékérem eredeti, de félbevágott(!) fóliacsomagolásban (28mm) T:UNC Italy 1989. "FAO" double-sided Ni medallion in original, but half-cut(!) foil packaging (28mm) C:UNC
33251.

Olaszország 1989. "FAO" kétoldalas Ni emlékérem eredeti, de félbevágott(!) fóliacsomagolásban (28mm) T:UNC
Italy 1989. "FAO" double-sided Ni medallion in original, but half-cut(!) foil packaging (28mm) C:UNC

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
33252.

Olaszország 1996. "Világ Olimpiai- és Sport Bélyegkiállítás Centenáris Gyűjteményi Kiállítása / Athéntól Atlantáig 1996. július 19 - augusztus 3." kétoldalas, ezüstözött fém emlékérem kapszulában, eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal. Szign.: "U. Pernazza" (40mm) T:AU, kis patina
Italy 1996. "World Olympic and Sports Stamp Exhibition Centennial Collectibles Exhibition / Athens to Atlanta - July 19 - August 3. 1996." two-sided, silver-plated metal commemorative medallion in capsule, in original decorative case, with certificate. Sign.: "U. Pernazza" (40mm) C:AU, small patina

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Olaszország DN "Commune di Cles" kétoldalas, ezüstözött bronz emlékérem. Szign.: C. Sebesta (40mm) T:XF Italy ND "Commune di Cles" double-sided, silver-plated bronze commemorative medal. Sign.: C. Sebesta (40mm) C:XF
33253.

Olaszország DN "Commune di Cles" kétoldalas, ezüstözött bronz emlékérem. Szign.: C. Sebesta (40mm) T:XF
Italy ND "Commune di Cles" double-sided, silver-plated bronze commemorative medal. Sign.: C. Sebesta (40mm) C:XF

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Olaszország ~1900. "Padovai Szt. Antal" bronz emlékérem (26mm) T:VF fülnyom Italy ~1900. "Saint Anthony of Padua" bronze commemorative medallion (26mm) C:VF earmark
33254.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
33255.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Osztrák-Magyar Monarchia 1898. Ferenc József uralkodásának 50. évfordulója bronz emlékmedál (28mm) T:VF karc, kitörés Austro-Hungarian Monarchy 1898. 50th Anniversary of the reign of Franz Joseph "SALVE, VIVAT FRANCISC.JOSEPH I.IMP.REX. / 1848 VIRIBUS UNITIS 1898" bronze medallion (28mm) C:VF scratch, crack
33256.

Osztrák-Magyar Monarchia 1898. Ferenc József uralkodásának 50. évfordulója bronz emlékmedál (28mm) T:VF karc, kitörés
Austro-Hungarian Monarchy 1898. 50th Anniversary of the reign of Franz Joseph "SALVE, VIVAT FRANCISC.JOSEPH I.IMP.REX. / 1848 VIRIBUS UNITIS 1898" bronze medallion (28mm) C:VF scratch, crack

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Osztrák Birodalom / Habsburg-ház 1848. "Emlékezzünk 1848. március 13-14-15-re / Sajtószabadság - Nemzetőrség - Alkotmány - 1848" kétoldalas sárgaréz emlékérem (23mm) T:XF,VF Austrian Empire / House of Habsburg 1848. "Zum Andenken am 13-14-15 Maerz 1848. / Pressefreiheit - Nationalgarde - Consitution - 1848" two-sided brass commemorative medallion (23mm) C:XF,VF
33257.

Osztrák Birodalom / Habsburg-ház 1848. "Emlékezzünk 1848. március 13-14-15-re / Sajtószabadság - Nemzetőrség - Alkotmány - 1848" kétoldalas sárgaréz emlékérem (23mm) T:XF,VF
Austrian Empire / House of Habsburg 1848. "Zum Andenken am 13-14-15 Maerz 1848. / Pressefreiheit - Nationalgarde - Consitution - 1848" two-sided brass commemorative medallion (23mm) C:XF,VF

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Portugália 1984. "A Szocialista Országok Második Nemzetközi Konferenciája a 'Paratölgyről'" kétoldalas bronz emlékérem (80mm) T:AU,XF Portugal 1984. "Deuxiéme Conférence Internationale des Pays Socialistes sur 'Le Liége'" two-sided bronze commemorative medallion (80mm) C:AU,XF
33258.

Portugália 1984. "A Szocialista Országok Második Nemzetközi Konferenciája a 'Paratölgyről'" kétoldalas bronz emlékérem (80mm) T:AU,XF
Portugal 1984. "Deuxiéme Conférence Internationale des Pays Socialistes sur 'Le Liége'" two-sided bronze commemorative medallion (80mm) C:AU,XF

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Portugália DN "Aquae Flaviae - Municipio de Chaves" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:AU Portugal ND "Aquae Flaviae - Municipio de Chaves" bronze commemorative medallion (70mm) C:AU
33259.

Portugália DN "Aquae Flaviae - Municipio de Chaves" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:AU
Portugal ND "Aquae Flaviae - Municipio de Chaves" bronze commemorative medallion (70mm) C:AU

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Románia 1913. "Vera-Violeta Verra - Nascuta la 4 Martie 1913 - Botezatá de Maior Ioan Vládescu / Botezată în Isus Christos (Vera-Violeta Verra - Született 1913. március 4-én - Ioan Vladescu őrnagy keresztelte / Jézus Krisztusban keresztelkedett) ezüstözött bronz keresztelőérem (24mm) T:XF patina, ph., fny. Romania 1913. "Vera-Violeta Verra - Nascuta la 4 Martie 1913 - Botezatá de Maior Ioan Vládescu / Botezată în Isus Christos (Vera-Violeta Verra - Born on March 4, 1913 - Baptized by Major Ioan Vladescu / Baptized in Jesus Christ)" silver-plated bronze baptismal medal (24mm) C:XF patina, edge error, ear mark
33260.

Románia 1913. "Vera-Violeta Verra - Nascuta la 4 Martie 1913 - Botezatá de Maior Ioan Vládescu / Botezată în Isus Christos (Vera-Violeta Verra - Született 1913. március 4-én - Ioan Vladescu őrnagy keresztelte / Jézus Krisztusban keresztelkedett) ezüstözött bronz keresztelőérem (24mm) T:XF patina, ph., fny.
Romania 1913. "Vera-Violeta Verra - Nascuta la 4 Martie 1913 - Botezatá de Maior Ioan Vládescu / Botezată în Isus Christos (Vera-Violeta Verra - Born on March 4, 1913 - Baptized by Major Ioan Vladescu / Baptized in Jesus Christ)" silver-plated bronze baptismal medal (24mm) C:XF patina, edge error, ear mark

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF