Es ist zu lizitieren
33252.
Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
4 000 HUF
Olaszország 1996. "Világ Olimpiai- és Sport Bélyegkiállítás Centenáris Gyűjteményi Kiállítása / Athéntól Atlantáig 1996. július 19 - augusztus 3." kétoldalas, ezüstözött fém emlékérem kapszulában, eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal. Szign.: "U. Pernazza" (40mm) T:AU, kis patina
Italy 1996. "World Olympic and Sports Stamp Exhibition Centennial Collectibles Exhibition / Athens to Atlanta - July 19 - August 3. 1996." two-sided, silver-plated metal commemorative medallion in capsule, in original decorative case, with certificate. Sign.: "U. Pernazza" (40mm) C:AU, small patina
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |