2007. "John Fitzgerald Kennedy 1917-1963 - Life and Legacy / Inauguration of President John F. Kennedy - January 20. 1961" kétoldalas, ezüstözött Cu emlékérem, kapszulában, dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (40mm) T:PP patina
Amerikai Egyesült Államok 1976. "Kaliforniai Állami Numizmatikai Társaság / 59. Féléves Találkozó" bronz emlékérem (39mm) T:AU USA 1976. "California State Numismatic Society / 59th Semi-Annual Convention" bronze commemorative medallion (39mm) C:AU
Amerikai Egyesült Államok 1986. "Százéves a Szabadságszobor" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem (3,13g/0.999/19mm) + Ag foglalat (0,96g/0.925) T:AU,XF patina USA 1986. "Centennial of the Statue of Liberty" double-sided, hallmarked Ag medallion (3,13g/0.999/19mm) + Ag frame (0,96g/0.925) C:AU,XF patina
Amerikai Egyesült Államok 2017. "Marvel Studios - Thor - Ragnarök" ezüstpatinázott fém merch emlékérem eredeti, bontatlan "Marvel" csomagolásban. Készült a mozifilm premierje alkalmából, Kínában. (38mm) T:UNC USA 2017. "Marvel Studios - Thor - Ragnarok" silver patinated metal merch medallion in original, unopened "Marvel" case. Made in China, for the movie premier. (38mm) C:UNC
Amerikai Egyesült Államok DN "Folytassuk a Herbalife üzenetének terjesztését szerte a világon ? Sok sikert! / Millió Köszönet - Herbalife" kétoldalas, aranyozott fém plakett eredeti dobozban (88,5mm) T:XF, aranyozás kopás USA ND "Let's Continue To Spread The Message Of Herbalife Around The Globe - Good Luck / Thanks a Billion - Herbalife" two-sided gilt metal plaque in original case (88,5mm) C:XF, gilt worn
Amerikai Egyesült Államok DN "President of the United States - Jimmy Carter" aranyozott fém emlékérem (34mm) T:UNC (eredetileg PP) USA ND "President of the United States - Jimmy Carter" gold plated commemorative medallion (34mm) C:UNC (originally PP)
Amerikai Egyesült Államok DN "Smith Tool Division of Smith International INC" egyoldalas, öntött fém emlékplakett, hátoldalán "21" számozással (~63x76mm) T:VF USA ND "Smith Tool Division of Smith International INC" one-sided, cast metal commemorative plaque, numbered "21" on the reverse (~63x76mm) C:VF
Ausztria / Bécs 1978. "Bécsi Kereskedelmi Kamara / Hűséges Munkáért - Hűséges munkatársunknak, Ingeborg Schmidt asszonynak 1987" kétoldalas, ezüstözött bronz emlékérem dísztokban. Szign.: "Grienauer" (70mm) T:AU Austria / Vienna 1978. "Kammer der Gewerblichen Wirtschaft für Wien (Chamber of Commerce for Vienna) / Für treue mitarbeit Frau Ingeborg Schmidt Wien 1978 (For Faithful Work to Ms. Ingeborg Schmidt Vienna 1965)" two-sided, silver-plated bronze medallion in decorative case. Sign.: "Grienauer" (70mm) C:AU
Ausztria 1736. "Lotharingiai Ferenc és Mária Terézia házassága" kétoldalas Ag zseton. "VOTORUM TANDEM COMPOTES - CELEB NVPT DIE XII FEB MDCCXXXVI / FRANC III LOTHARINGIC THERES AVSTRIAC" (6,35g/26mm) T:XF,VF kis patina Austrian Empire 1736. "Marriage of Franz of Lorraine and Maria Theresa" double-sided Ag token. "VOTORUM TANDEM COMPOTES - CELEB NVPT DIE XII FEB MDCCXXXVI / FRANC III LOTHARINGIC THERES AVSTRIAC" (6,35g/26mm) C:XF,VF small patina
Ausztria 1814. "Carolus princeps a Schwarzenberg / Marti Pacifero" kétoldalas bronz emlékérem (46mm) Szign.:L. Pichler T:VF kis patina Austria 1814. "Carolus princeps a Schwarzenberg / Marti Pacifero" double-sided bronze commemorative medal (46mm) Sign.:L. Pichler T:VF small patina