Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 147

1968 "Karl Marx 1818-1883 / zum 150 geburtstag 1968" (Karl Marx születésének 150. évfordulójára) kétoldalas bronz emlékérem Szign.: Weiss (63mm) T:AU 1968. "Karl Marx 1818-1883 / zum 150 geburtstag 1968" (For the 150th anniversary of the birth of Karl Marx) double-sided bronze commemorative medal Sign.:Weiss (63mm) C:AU
33141.

1968 "Karl Marx 1818-1883 / zum 150 geburtstag 1968" (Karl Marx születésének 150. évfordulójára) kétoldalas bronz emlékérem Szign.: Weiss (63mm) T:AU
1968. "Karl Marx 1818-1883 / zum 150 geburtstag 1968" (For the 150th anniversary of the birth of Karl Marx) double-sided bronze commemorative medal Sign.:Weiss (63mm) C:AU

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
33142.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
2007. "John Fitzgerald Kennedy 1917-1963 - Life and Legacy / Inauguration of President John F. Kennedy - January 20. 1961" kétoldalas, ezüstözött Cu emlékérem, kapszulában, dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (40mm) T:PP patina
33143.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Amerikai Egyesült Államok 1976. "Kaliforniai Állami Numizmatikai Társaság / 59. Féléves Találkozó" bronz emlékérem (39mm) T:AU USA 1976. "California State Numismatic Society / 59th Semi-Annual Convention" bronze commemorative medallion (39mm) C:AU
33144.

Amerikai Egyesült Államok 1976. "Kaliforniai Állami Numizmatikai Társaság / 59. Féléves Találkozó" bronz emlékérem (39mm) T:AU
USA 1976. "California State Numismatic Society / 59th Semi-Annual Convention" bronze commemorative medallion (39mm) C:AU

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Amerikai Egyesült Államok 1986. "Százéves a Szabadságszobor" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem (3,13g/0.999/19mm) + Ag foglalat (0,96g/0.925) T:AU,XF patina USA 1986. "Centennial of the Statue of Liberty" double-sided, hallmarked Ag medallion (3,13g/0.999/19mm) + Ag frame (0,96g/0.925) C:AU,XF patina
33145.

Amerikai Egyesült Államok 1986. "Százéves a Szabadságszobor" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem (3,13g/0.999/19mm) + Ag foglalat (0,96g/0.925) T:AU,XF patina
USA 1986. "Centennial of the Statue of Liberty" double-sided, hallmarked Ag medallion (3,13g/0.999/19mm) + Ag frame (0,96g/0.925) C:AU,XF patina

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimales Gebot:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
Amerikai Egyesült Államok 2017. "Marvel Studios - Thor - Ragnarök" ezüstpatinázott fém merch emlékérem eredeti, bontatlan "Marvel" csomagolásban. Készült a mozifilm premierje alkalmából, Kínában. (38mm) T:UNC USA 2017. "Marvel Studios - Thor - Ragnarok" silver patinated metal merch medallion in original, unopened "Marvel" case. Made in China, for the movie premier. (38mm) C:UNC
33146.

Amerikai Egyesült Államok 2017. "Marvel Studios - Thor - Ragnarök" ezüstpatinázott fém merch emlékérem eredeti, bontatlan "Marvel" csomagolásban. Készült a mozifilm premierje alkalmából, Kínában. (38mm) T:UNC
USA 2017. "Marvel Studios - Thor - Ragnarok" silver patinated metal merch medallion in original, unopened "Marvel" case. Made in China, for the movie premier. (38mm) C:UNC

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Amerikai Egyesült Államok DN "Folytassuk a Herbalife üzenetének terjesztését szerte a világon ? Sok sikert! / Millió Köszönet - Herbalife" kétoldalas, aranyozott fém plakett eredeti dobozban (88,5mm) T:XF, aranyozás kopás USA ND "Let's Continue To Spread The Message Of Herbalife Around The Globe - Good Luck / Thanks a Billion - Herbalife" two-sided gilt metal plaque in original case (88,5mm) C:XF, gilt worn
33147.

Amerikai Egyesült Államok DN "Folytassuk a Herbalife üzenetének terjesztését szerte a világon ? Sok sikert! / Millió Köszönet - Herbalife" kétoldalas, aranyozott fém plakett eredeti dobozban (88,5mm) T:XF, aranyozás kopás
USA ND "Let's Continue To Spread The Message Of Herbalife Around The Globe - Good Luck / Thanks a Billion - Herbalife" two-sided gilt metal plaque in original case (88,5mm) C:XF, gilt worn

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Amerikai Egyesült Államok DN "President of the United States - Jimmy Carter" aranyozott fém emlékérem (34mm) T:UNC (eredetileg PP) USA ND "President of the United States - Jimmy Carter" gold plated commemorative medallion (34mm) C:UNC (originally PP)
33148.

Amerikai Egyesült Államok DN "President of the United States - Jimmy Carter" aranyozott fém emlékérem (34mm) T:UNC (eredetileg PP)
USA ND "President of the United States - Jimmy Carter" gold plated commemorative medallion (34mm) C:UNC (originally PP)

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Amerikai Egyesült Államok DN "Smith Tool Division of Smith International INC" egyoldalas, öntött fém emlékplakett, hátoldalán "21" számozással (~63x76mm) T:VF USA ND "Smith Tool Division of Smith International INC" one-sided, cast metal commemorative plaque, numbered "21" on the reverse (~63x76mm) C:VF
33149.

Amerikai Egyesült Államok DN "Smith Tool Division of Smith International INC" egyoldalas, öntött fém emlékplakett, hátoldalán "21" számozással (~63x76mm) T:VF
USA ND "Smith Tool Division of Smith International INC" one-sided, cast metal commemorative plaque, numbered "21" on the reverse (~63x76mm) C:VF

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Ausztria / Bécs 1978. "Bécsi Kereskedelmi Kamara / Hűséges Munkáért - Hűséges munkatársunknak, Ingeborg Schmidt asszonynak 1987" kétoldalas, ezüstözött bronz emlékérem dísztokban. Szign.: "Grienauer" (70mm) T:AU Austria / Vienna 1978. "Kammer der Gewerblichen Wirtschaft für Wien (Chamber of Commerce for Vienna) / Für treue mitarbeit Frau Ingeborg Schmidt Wien 1978 (For Faithful Work to Ms. Ingeborg Schmidt Vienna 1965)" two-sided, silver-plated bronze medallion in decorative case. Sign.: "Grienauer" (70mm) C:AU
33150.

Ausztria / Bécs 1978. "Bécsi Kereskedelmi Kamara / Hűséges Munkáért - Hűséges munkatársunknak, Ingeborg Schmidt asszonynak 1987" kétoldalas, ezüstözött bronz emlékérem dísztokban. Szign.: "Grienauer" (70mm) T:AU
Austria / Vienna 1978. "Kammer der Gewerblichen Wirtschaft für Wien (Chamber of Commerce for Vienna) / Für treue mitarbeit Frau Ingeborg Schmidt Wien 1978 (For Faithful Work to Ms. Ingeborg Schmidt Vienna 1965)" two-sided, silver-plated bronze medallion in decorative case. Sign.: "Grienauer" (70mm) C:AU

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
33151.

Austrian Empire 1736. "Marriage of Franz of Lorraine and Maria Theresa" double-sided Ag token. "VOTORUM TANDEM COMPOTES - CELEB NVPT DIE XII FEB MDCCXXXVI / FRANC III LOTHARINGIC THERES AVSTRIAC" (6,35g/26mm) C:XF,VF small patina

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75
Minimales Gebot:
70 000 HUF
70 000 80 000 95 000
Ausztria 1814. "Carolus princeps a Schwarzenberg / Marti Pacifero" kétoldalas bronz emlékérem (46mm) Szign.:L. Pichler T:VF kis patina Austria 1814. "Carolus princeps a Schwarzenberg / Marti Pacifero" double-sided bronze commemorative medal (46mm) Sign.:L. Pichler T:VF small patina
33152.

Ausztria 1814. "Carolus princeps a Schwarzenberg / Marti Pacifero" kétoldalas bronz emlékérem (46mm) Szign.:L. Pichler T:VF kis patina
Austria 1814. "Carolus princeps a Schwarzenberg / Marti Pacifero" double-sided bronze commemorative medal (46mm) Sign.:L. Pichler T:VF small patina

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF