Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 147

Vatikán 2005. "IX. Piusz pápa 1846-1878 / IX. Piusz sírja" kétoldalas bicolor emlékérem, sérült kapszulában (34mm) T:UNC,AU Vatican 2005. "Pope Pius IX 1846-1878 / Tomb of Pope Pius IX" two-sided bicolor medallion in a broken capsule (34mm) C:UNC,AU
33273.

Vatikán 2005. "IX. Piusz pápa 1846-1878 / IX. Piusz sírja" kétoldalas bicolor emlékérem, sérült kapszulában (34mm) T:UNC,AU
Vatican 2005. "Pope Pius IX 1846-1878 / Tomb of Pope Pius IX" two-sided bicolor medallion in a broken capsule (34mm) C:UNC,AU

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Vatikán DN "I. János Pál pápa 1978" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC Vatican ND "Pope John Paul I 1978" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC
33274.

Vatikán DN "I. János Pál pápa 1978" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC
Vatican ND "Pope John Paul I 1978" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Vatikán DN "II. János Pál pápa 1978-" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC Vatican ND "Pope John Paul II 1978-" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC
33275.

Vatikán DN "II. János Pál pápa 1978-" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC
Vatican ND "Pope John Paul II 1978-" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Vatikán DN "Szent Péter pápa 30-67" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC Vatican ND "Pope Saint Peter 30-67" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC
33276.

Vatikán DN "Szent Péter pápa 30-67" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC
Vatican ND "Pope Saint Peter 30-67" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Vatikán DN "VI. Pál pápa 1963-1978" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC ujjlenyomat Vatican ND "Pope PauI VI 1963-1978" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC fingerprint
33277.

Vatikán DN "VI. Pál pápa 1963-1978" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC ujjlenyomat
Vatican ND "Pope PauI VI 1963-1978" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC fingerprint

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Vatikán DN "X. Piusz pápa 1903-1914" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC Vatican ND "Pope Pius X 1903-1914" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC
33278.

Vatikán DN "X. Piusz pápa 1903-1914" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC
Vatican ND "Pope Pius X 1903-1914" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Vatikán DN "XI. Pius pápa 1922-1939" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC Vatican ND "Pope Pius XI 1922-1939" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC
33279.

Vatikán DN "XI. Pius pápa 1922-1939" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC
Vatican ND "Pope Pius XI 1922-1939" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Vatikán DN "XI. Piusz / Jézus szent szíve" ezüstözött bronz vallási medál füllel (25mm) T:AU kopott ezüstözés Vatican ND "Pius XI / Santa Cuore di Gesu" silver plated bronze religious medal with ear (25mm) C:AU worn silver plating
33280.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Vatikán DN "XII. Piusz pápa 1939-1958" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC Vatican ND "Pope Pius XII 1939-1958" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC
33281.

Vatikán DN "XII. Piusz pápa 1939-1958" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC
Vatican ND "Pope Pius XII 1939-1958" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Vatikán DN "XV. Benedek pápa 1914-1922" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC Vatican ND "Pope Benedict XV 1914-1922" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC
33282.

Vatikán DN "XV. Benedek pápa 1914-1922" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC
Vatican ND "Pope Benedict XV 1914-1922" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Vatikán DN "XXIII. János pápa 1958-1963" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC  Vatican ND "Pope John XXIII 1958-1963" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC
33283.

Vatikán DN "XXIII. János pápa 1958-1963" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC
Vatican ND "Pope John XXIII 1958-1963" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Vegyes 9db-os vegyes külföldi emlékérem és kitűző tétel, közte Ausztria "Melk-i Apátság / Szt. Benedek" kétoldalas fém emlékérem füllel (26mm) T:AU-VF, patina, az egyik kitűző tű nélkül 9pcs mixed foreign commemorative medallion and badget lot, including Austria ND(~1990) "Melk Abbey / St. Benedictus" twosided metal commemorative medallion with ear (26mm) C:AU-VF, patina, one badget without pin
33284.

Vegyes 9db-os vegyes külföldi emlékérem és kitűző tétel, közte Ausztria "Melk-i Apátság / Szt. Benedek" kétoldalas fém emlékérem füllel (26mm) T:AU-VF, patina, az egyik kitűző tű nélkül
9pcs mixed foreign commemorative medallion and badget lot, including Austria ND(~1990) "Melk Abbey / St. Benedictus" twosided metal commemorative medallion with ear (26mm) C:AU-VF, patina, one badget without pin

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF