Militaria Zahl der Lose: 109
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3513618
33424
524
Military
Numismatik
1970-1980 k. "Magyar Néphadsereg Távírász " zománcozott bronz osztályos jelvények 1., 2. és 3. fokozat (3xklf) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
2842467
33425
524
Military
Numismatik
1970-1980 k. "MHSZ - Honvédelmi Kupa Lövészverseny" ezüstözött bronz emlékérem (61x61mm) T:AU,XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3440074
33426
524
Military
Numismatik
1970-1980 k. "MN (Magyar Néphadsereg)" egyoldalas, öntött bronz híradós plakett, eredeti tokban. Szign.: Rózsa Péter (1936-2015) (117x131mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3514023
33427
524
Military
Numismatik
1970 k. "A Magyar Néphadsereg - Kiváló Szakaszparancsnoka " aranyozott, zománcozott jelvény (48x31mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3514015
33428
524
Military
Numismatik
1970 k. "Kiváló Határőr " aranyozott, zománcozott jelvény, csavaros hátlappal (45x33mm) + miniatűr (22x15mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
3503785
33429
524
Military
Numismatik
1970 k. "Kiváló Határőr " aranyozott, zománcozott jelvény, csavaros hátlappal (45x33mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3516256
33430
524
Military
Numismatik
1970 k. "Magyar Néphadsereg " öntött bronz emlékplakett (78x78mm) T:XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3513636
33431
524
Military
Numismatik
1970 k. "Zrínyi Katonai Akadémia " zománcozott fém sapkajelvény (46x33mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3416369
33432
524
Military
Numismatik
1979. "A Pajzs '79 gyakorlat politikai munkájának segítéséért köszönetét fejezi ki, a Seregtest Katonatanácsa és Pártbizottsága " egyoldalas bronz lemezplakett filc borítású fa talpon (225x152mm) T:XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3204451
33433
524
Military
Numismatik
1980 "Munkásőrség" aranyozott bronz 25 éves jubileumi műgyantás kitüntetés , sérült dobozában (függesztő karika hiányzik)T.:XF (hátulján oxidáció) noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
2838441
33434
524
Military
Numismatik
1983. "Honvédelmi Érdemérem - 10 év után" bronz kitüntetés, aranyozás és fül nélkül, dísztokban (36mm) T:UNC,AU kis ph. NMK 657.var noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3453902
33435
524
Military
Numismatik
1994. "A Magyar Katonai Térképeszet magalakulásának emlékére 1919-1994 " kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem (65mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF