Militaria Zahl der Lose: 109
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3279761
33400
524
Military
Numismatik
1960-1970. "Katonai és Polgári Kiképzésben Kiváló" zománcozott, aranyozott sapkajelvény (39x41mm) T:AU,XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3503805
33401
524
Military
Numismatik
1960-1970 k. "Katonai Tízpróba (KTP) " arany, ezüst, bronz fokozata, zománcozott jelvények (3xklf) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3433439
33402
524
3400
Military
Numismatik
1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem " bronz és ezüst fokozata (3db, 2xklf, mellszalag csak az egyiken) 1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 10, 15 és 20 év után, zománcozott és műgyantás fém kitüntetések, néhány mellszalaggal, legtöbbje anélkül (8db, 3xklf) + 1983. "Honvédelmi Érdemérem" 10 és 15 év után, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon (6db, 2xklf) T:AU-VF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3516581
33403
524
13000
Military
Numismatik
1964. "Kiváló Szolgálatért Érdemérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés miniatűrje T:AU Hungary 1964. "Distinguished Service Medal" gilt, enamelled bronze miniature decoration C:AU NMK 615. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
3316258
33404
524
Military
Numismatik
1964. "Kiváló Szolgálatért Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti "ragadós" műbőr tokban T:AU NMK 615. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3433672
33405
524
Military
Numismatik
1964. "Munkásőr Emlékérem " bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3224731
33406
524
Military
Numismatik
1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3433413
33407
524
3400
Military
Numismatik
1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 10, 15, 20, 25, és 30 év után, zománcozott és műgyantás fém kitüntetések eredeti mellszalaggal, egyik szalagsávval T:AU,XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3433428
33408
524
Military
Numismatik
1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 10, 15, 20 és 25 év után, zománcozott és műgyantás fém kitüntetések eredeti mellszalaggal, egyik szalagsávval T:AU,XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3366810
33409
524
Military
Numismatik
1966. "Magasabb Egység Bajnokság" (3xklf) kétoldalas aranyozott Al + bronzozott Al + ezüstpatinázott Al díjplakett, hátoldalukon gravírozással: "MN. Magasabbegység lőbajnokság GPI. 2. sz. lőgyakorlat csapat I." + "4000 M. mezei futás csapat III." + "MN. Magasabbegység lőbajnokság pisztoly lőgyak egyéni"(70mm) T:XF, enyhe kopás noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3516237
33410
524
Military
Numismatik
1967. "Miskolc 1967. VII. 23 " egyoldalas, öntött bronz plakett (87x69mm) T:XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3513662
33411
524
Military
Numismatik
1970-1980 k. "Élenjáró Hallgató - 1. osztály " rátétes, műgyantás bronz Magyar Néphadsereg sapkajelvény (41x26mm) T:XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF