1860. "Katonai Érdemkereszt III. osztálya hadidíszítménnyel" kitüntetés zománcozott bronz miniatűrje (13mm) T:XF kis zománchiba / Hungary ~1860. "Military Merit Cross, 3rd Class with war decoration" enamelled bronze miniature (13mm) C:XF small enamel error
1890. "Ferenc József Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott bronz kitüntetés a katonai érdemkereszt eredeti szalagján, kardokkal, eredeti "ZIMBLER WIEN VII - K.U.K. HOF-LIEFERANT BURGGASSE 33" gyártói tokban T:AU / Hungary 1890. "Medal for Military Merit (Signum Laudis)" gold plated bronze decoration on original ribbon with swords, in original "ZIMBLER WIEN VII - K.U.K. HOF-LIEFERANT BURGGASSE 33" maker's case C:AU NMK 246.
1896. "Milleniumi emlék / I. Ferencz József" kétoldalas bronz emlékérem fül nélkül (30mm) + 1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag és fül nélkül T:VF,F, patina
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU,XF Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" gilt bronze decoration without ribbon C:AU,XF NMK 249
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül + 1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:XF patina Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon + Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration without ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF patina NMK 249, NMK 137.
1914-1918. "Arany Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, a karikán "WILH. KUNZ - WIEN X." gyártó jelzéssel és csillag beütéssel, kissé sérült "D. K. (Dienst Kreuz)" eredeti tokban, "Etuis & Casetten Fabric JG Bergman Wien VII." gyártói és "191[...]" évszámjelzéssel T:AU, kis patina Hungary 1914-1918. "Golden Merit Cross on red ribbon" gilt, enamelled bronze decoration on ribbon, with "WILH KUNZ - WIEN X." maker's mark and star mark on the suspension ring, in slightly damaged "D. K. (Dienst Kreuz)" original case, "Etuis & Casetten Fabric JG Bergman Wien VII." maker's and "191[...]" year number mark C:AU, small patina NMK 218.
1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalag és fül nélkül. Szign.: "Tautenhayn" T:VF, nagyobb peremhibák Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration without hallmark- ribbon- and ear. Sign.: "Tautenhayn" C:VF, huge edge errors NMK 133.