Militaria

Zahl der Lose: 109

1860. "Katonai Érdemkereszt III. osztálya hadidíszítménnyel" kitüntetés zománcozott bronz miniatűrje (13mm) T:XF kis zománchiba / Hungary ~1860. "Military Merit Cross, 3rd Class with war decoration" enamelled bronze miniature (13mm) C:XF small enamel error
33352.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimales Gebot:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
1890. "Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF kopott aranyozás Austro-Hungarian Monarchy 1890. "Bronze Military Merit Medal (Signum Laudis)" gold plated bronze decoration with ribbon C:XF worn gold plating NMK 244
33353.

1890. "Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF kopott aranyozás
Austro-Hungarian Monarchy 1890. "Bronze Military Merit Medal (Signum Laudis)" gold plated bronze decoration with ribbon C:XF worn gold plating
NMK 244

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimales Gebot:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
33354.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13
Minimales Gebot:
65 000 HUF
65 000 75 000 90 000
33355.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimales Gebot:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
33356.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül, füllel, karikával T:XF
33357.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU,XF Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" gilt bronze decoration without ribbon C:AU,XF NMK 249
33358.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU,XF
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" gilt bronze decoration without ribbon C:AU,XF
NMK 249

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül + 1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:XF patina Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon + Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration without ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF patina NMK 249, NMK 137.
33359.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül + 1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:XF patina
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon + Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration without ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF patina
NMK 249, NMK 137.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
1914-1918. "Arany Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, a karikán "WILH. KUNZ - WIEN X." gyártó jelzéssel és csillag beütéssel, kissé sérült "D. K. (Dienst Kreuz)" eredeti tokban, "Etuis &amp; Casetten Fabric JG Bergman Wien VII." gyártói és "191[...]" évszámjelzéssel T:AU, kis patina Hungary 1914-1918. "Golden Merit Cross on red ribbon" gilt, enamelled bronze decoration on ribbon, with "WILH KUNZ - WIEN X." maker's mark and star mark on the suspension ring, in slightly damaged "D. K. (Dienst Kreuz)" original case, "Etuis &amp; Casetten Fabric JG Bergman Wien VII." maker's and "191[...]" year number mark C:AU, small patina NMK 218.
33360.

1914-1918. "Arany Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, a karikán "WILH. KUNZ - WIEN X." gyártó jelzéssel és csillag beütéssel, kissé sérült "D. K. (Dienst Kreuz)" eredeti tokban, "Etuis & Casetten Fabric JG Bergman Wien VII." gyártói és "191[...]" évszámjelzéssel T:AU, kis patina
Hungary 1914-1918. "Golden Merit Cross on red ribbon" gilt, enamelled bronze decoration on ribbon, with "WILH KUNZ - WIEN X." maker's mark and star mark on the suspension ring, in slightly damaged "D. K. (Dienst Kreuz)" original case, "Etuis & Casetten Fabric JG Bergman Wien VII." maker's and "191[...]" year number mark C:AU, small patina
NMK 218.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25
Minimales Gebot:
90 000 HUF
90 000 100 000 120 000
33361.

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalag és fül nélkül. Szign.: "Tautenhayn" T:VF, nagyobb peremhibák
Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration without hallmark- ribbon- and ear. Sign.: "Tautenhayn" C:VF, huge edge errors
NMK 133.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
33362.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
1915. Osztrák-Magyar Monarchia "CONRAD VON HÖTZENDORF / 1914-1915" kétoldalas bronz emlékérem "K.F.A." gyártói jelzéssel. Szign.: A. Hartig (65mm) T:AU, patina Austro-Hungarian Monarchy 1915. "CONRAD VON HÖTZENDORF / 1914-1915" bronze double-sided medallion with "K.F.A." maker's mark. Sign: A. Hartig (65mm) C:AU, patina
33363.

1915. Osztrák-Magyar Monarchia "CONRAD VON HÖTZENDORF / 1914-1915" kétoldalas bronz emlékérem "K.F.A." gyártói jelzéssel. Szign.: A. Hartig (65mm) T:AU, patina
Austro-Hungarian Monarchy 1915. "CONRAD VON HÖTZENDORF / 1914-1915" bronze double-sided medallion with "K.F.A." maker's mark. Sign: A. Hartig (65mm) C:AU, patina

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13
Minimales Gebot:
17 000 HUF
17 000 20 000 22 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF