Militaria

Zahl der Lose: 109

1915 k. Osztrák-Magyar Monarchia Tollat formázó részben zománcozott fém propaganda jelvény, az Oszmán birodalom, a Német birodalom, Ausztria (Habsburg) és Magyarország zászlajaival. függőleges tűvel (60x20mm) T:XF Austro-Hungarian Monarchy ~1915. Badge in a form of a feather, partially enamelled metal propaganda badge with the flags of Ottoman empire, German empire, Austria and Hungary. With vertical pin (60x20mm) C:XF
33364.

1915 k. Osztrák-Magyar Monarchia Tollat formázó részben zománcozott fém propaganda jelvény, az Oszmán birodalom, a Német birodalom, Ausztria (Habsburg) és Magyarország zászlajaival. függőleges tűvel (60x20mm) T:XF
Austro-Hungarian Monarchy ~1915. Badge in a form of a feather, partially enamelled metal propaganda badge with the flags of Ottoman empire, German empire, Austria and Hungary. With vertical pin (60x20mm) C:XF

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimales Gebot:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
1916. "7. sz. Lovas Tüzérségi Hadosztály" zománcozott bronz jelvény (24x34mm) T:XF,VF zománchiba / 1916. "7th Cavalry Artillery Division" enameled bronze badge (24x33mm) C:XF,VF enamel error
33365.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38
Minimales Gebot:
75 000 HUF
75 000 90 000 100 000
1916. "A Polgári Hadi Érdemkereszt IV. osztálya" bronz kitüntetés "WZ" gyártói jelzés a hátlapon T:AU / Hungary 1916. "War Cross for Civil Merit, 4th Class" bronze decoration with "WZ" maker's mark on the reverse C:AU NMK 291
33366.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00
Minimales Gebot:
48 000 HUF
48 000 55 000 65 000
1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF oxidáció Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with original ribbon C:XF oxidation NMK 295.
33367.

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF oxidáció
Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with original ribbon C:XF oxidation
NMK 295.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimales Gebot:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés kopott mellszalagon T:AU Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with worn ribbon C:AU NMK 295.
33368.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés mellszalagon, peremén "W8A" gyártói jelzéssel T:XF Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration on ribbon, with "W8A" makers mark on the edge C:XF NMK 295
33369.

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés mellszalagon, peremén "W8A" gyártói jelzéssel T:XF
Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration on ribbon, with "W8A" makers mark on the edge C:XF
NMK 295

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44
Minimales Gebot:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
33370.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88
Minimales Gebot:
55 000 HUF
55 000 65 000 75 000
1917. "Egyes Honvéd - Zászlónkhoz törhetetlenül hűen felséges anyjához hervadhatlan kegyelettel" ovális alakú hadifém sapkajelvény. Szign.: Berán Lajos (1882-1943) (34,5x47,5mm) T:XF,VF, nem eredeti tűvel!
33371.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimales Gebot:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalag és fül nélkül. Szign.: "Kautsch" T:VF, fülnyom, karc Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration with hallmark on the edge, without ribbon and ear. Sign.: "Kautsch" C:VF, earmark, scratch NMK 306.
33372.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalag és fül nélkül. Szign.: "Kautsch" T:VF, fülnyom, karc
Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration with hallmark on the edge, without ribbon and ear. Sign.: "Kautsch" C:VF, earmark, scratch
NMK 306.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
33373.

NMK 328.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19
Minimales Gebot:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
33374.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
33375.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44
Minimales Gebot:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF