https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Militaria

Zahl der Lose: 109

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1996-1999. "Magyar Honvédség parancsnoka, vezérkari főnök" kétoldalas fém emlékérem, hátoldalán Végh Ferenc aláírásának képével (38mm) T:XF
1
33436.

1996-1999. "Magyar Honvédség parancsnoka, vezérkari főnök" kétoldalas fém emlékérem, hátoldalán Végh Ferenc aláírásának képével (38mm) T:XF

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
2006. "Köszönet a Szabadság Hősének 2006. október 23" ezüstözött bronz emlékérem mellszalagon, tokban T:AU,XF néhány ponton kopott ezüstözés
1
33437.

2006. "Köszönet a Szabadság Hősének 2006. október 23" ezüstözött bronz emlékérem mellszalagon, tokban T:AU,XF néhány ponton kopott ezüstözés

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Ausztria 1920-1930 k. "Stájerország Tartományi Bajtársi Szövetség / Érdemérem" aranyozott bronz emlékérem mellszalag és függesztőkarika nélkül T:XF Austria cca 1920-1930. "Comradeship Association of Steiermark Land / lMedal of Merit" gilt bronze commemorative medallion without ribbon and suspension ring C:XF
1
33438.

Ausztria 1920-1930 k. "Stájerország Tartományi Bajtársi Szövetség / Érdemérem" aranyozott bronz emlékérem mellszalag és függesztőkarika nélkül T:XF
Austria cca 1920-1930. "Comradeship Association of Steiermark Land / lMedal of Merit" gilt bronze commemorative medallion without ribbon and suspension ring C:XF

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Ausztria 1963. "Katonai Szolgálati érdemérem / Stets Bereit" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU Austria 1963. "Military Service Bronze Medal" bronz decoration without ribbon C:AU
1
33439.

Ausztria 1963. "Katonai Szolgálati érdemérem / Stets Bereit" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU Austria 1963. "Military Service Bronze Medal" bronz decoration without ribbon C:AU

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
Ausztria 1963. "Katonai Szolgálati érdemérem / Stets Bereit" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF patina Austria 1963. "Military Service Bronze Medal" bronz decoration without ribbon C:XF patina
1
33440.

Ausztria 1963. "Katonai Szolgálati érdemérem / Stets Bereit" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF patina Austria 1963. "Military Service Bronze Medal" bronz decoration without ribbon C:XF patina

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
100 HUF
100 200 300
Belgium 1958. "Munka Kitüntetés" 2xklf rozetta T:XF patina, kis zománchiba Belgium 1958. "Labour Decoration" 2xdiff rosettes C:XF
1
33441.

Belgium 1958. "Munka Kitüntetés" 2xklf rozetta T:XF patina, kis zománchiba Belgium 1958. "Labour Decoration" 2xdiff rosettes C:XF

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Csehszlovákia 1950 k. "SVAZARM / Celostátní Spartakiáda (Nemzeti Szpartakiád)" bronz díjérem füllel, ejtőernyős ábrázolással (31x40mm) T:XF Czechoslovakia c. 1950. "SVAZARM / Celostátní Spartakiáda (National Spartakiad)" bronze medal with ear, with parachute depiction (31x40mm) T:XF
1
33442.

Csehszlovákia 1950 k. "SVAZARM / Celostátní Spartakiáda (Nemzeti Szpartakiád)" bronz díjérem füllel, ejtőernyős ábrázolással (31x40mm) T:XF
Czechoslovakia c. 1950. "SVAZARM / Celostátní Spartakiáda (National Spartakiad)" bronze medal with ear, with parachute depiction (31x40mm) T:XF

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Csehszlovákia 1955. "A Csehszlovák Szocialista Köztársaság Vörös Csillag Rendje" kitüntetés miniatűrje szalagsávon T:XF Czechoslovakia 1955. "Řád rudé hvězdy (Order of the Red Star of the Czechoslovak Socialist Republic)" kitüntetés miniatűrje szalagsávon C:XF
1
33443.

Csehszlovákia 1955. "A Csehszlovák Szocialista Köztársaság Vörös Csillag Rendje" kitüntetés miniatűrje szalagsávon T:XF
Czechoslovakia 1955. "Řád rudé hvězdy (Order of the Red Star of the Czechoslovak Socialist Republic)" kitüntetés miniatűrje szalagsávon C:XF

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
DN "Szolgálati évek emlékéül - MH 5432. alakulat (Központi Műszaki Anyagraktár) - Budafok-Háros" egyoldalas, öntött bronz plakett (~109mm) T:XF
1
33444.

DN "Szolgálati évek emlékéül - MH 5432. alakulat (Központi Műszaki Anyagraktár) - Budafok-Háros" egyoldalas, öntött bronz plakett (~109mm) T:XF

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
DN (2000 k.) "Honvédségért" egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti dísztokban (81mm) T:AU
1
33445.

DN (2000 k.) "Honvédségért" egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti dísztokban (81mm) T:AU

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Észak-Korea DN "A Kommunizmusért" az ún. Vörös Zászló Század jelvény harmadik fokozata, részben aranyozott, zománcozott Al kitüntetés (44x42mm) T:AU
1
33446.

Észak-Korea DN "A Kommunizmusért" az ún. Vörös Zászló Század jelvény harmadik fokozata, részben aranyozott, zománcozott Al kitüntetés (44x42mm) T:AU

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Franciaország 1950-1970 k. "Külső területeken végzett katonai műveletek háborús keresztje" bronz kitüntetés, mellszalagon T:AU France cca. 1950-1970. "War Cross for Military Operations in Foreign Areas" bronze medal, on ribbon C:AU
1
33447.

Franciaország 1950-1970 k. "Külső területeken végzett katonai műveletek háborús keresztje" bronz kitüntetés, mellszalagon T:AU
France cca. 1950-1970. "War Cross for Military Operations in Foreign Areas" bronze medal, on ribbon C:AU

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse