Militaria Zahl der Lose: 109
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3460019
33436
524
Military
Numismatik
1996-1999. "Magyar Honvédség parancsnoka, vezérkari főnök" kétoldalas fém emlékérem, hátoldalán Végh Ferenc aláírásának képével (38mm) T:XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3522224
33437
524
Military
Numismatik
2006. "Köszönet a Szabadság Hősének 2006. október 23" ezüstözött bronz emlékérem mellszalagon, tokban T:AU,XF néhány ponton kopott ezüstözés noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3394095
33438
524
Military
Numismatik
Ausztria 1920-1930 k. "Stájerország Tartományi Bajtársi Szövetség / Érdemérem" aranyozott bronz emlékérem mellszalag és függesztőkarika nélkül T:XF Austria cca 1920-1930. "Comradeship Association of Steiermark Land / lMedal of Merit" gilt bronze commemorative medallion without ribbon and suspension ring C:XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3086758
33439
524
Military
Numismatik
Ausztria 1963. "Katonai Szolgálati érdemérem / Stets Bereit" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU Austria 1963. "Military Service Bronze Medal" bronz decoration without ribbon C:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
800 900 1 000
3084903
33440
524
100
Military
Numismatik
Ausztria 1963. "Katonai Szolgálati érdemérem / Stets Bereit" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF patina Austria 1963. "Military Service Bronze Medal" bronz decoration without ribbon C:XF patina noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
100 200 300
3025710
33441
524
2200
Military
Numismatik
Belgium 1958. "Munka Kitüntetés" 2xklf rozetta T:XF patina, kis zománchiba Belgium 1958. "Labour Decoration" 2xdiff rosettes C:XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3497574
33442
524
Military
Numismatik
Csehszlovákia 1950 k. "SVAZARM / Celostátní Spartakiáda (Nemzeti Szpartakiád)" bronz díjérem füllel, ejtőernyős ábrázolással (31x40mm) T:XF Czechoslovakia c. 1950. "SVAZARM / Celostátní Spartakiáda (National Spartakiad)" bronze medal with ear, with parachute depiction (31x40mm) T:XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3518481
33443
524
Military
Numismatik
Csehszlovákia 1955. "A Csehszlovák Szocialista Köztársaság Vörös Csillag Rendje" kitüntetés miniatűrje szalagsávon T:XF Czechoslovakia 1955. "Řád rudé hvězdy (Order of the Red Star of the Czechoslovak Socialist Republic)" kitüntetés miniatűrje szalagsávon C:XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3516196
33444
524
Military
Numismatik
DN "Szolgálati évek emlékéül - MH 5432. alakulat (Központi Műszaki Anyagraktár) - Budafok-Háros " egyoldalas, öntött bronz plakett (~109mm) T:XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3443247
33445
524
Military
Numismatik
DN (2000 k.) "Honvédségért " egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti dísztokban (81mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3517502
33446
524
Military
Numismatik
Észak-Korea DN "A Kommunizmusért " az ún. Vörös Zászló Század jelvény harmadik fokozata, részben aranyozott, zománcozott Al kitüntetés (44x42mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3435291
33447
524
Military
Numismatik
Franciaország 1950-1970 k. "Külső területeken végzett katonai műveletek háborús keresztje" bronz kitüntetés, mellszalagon T:AU France cca. 1950-1970. "War Cross for Military Operations in Foreign Areas" bronze medal, on ribbon C:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF