Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 238
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3482619
33550
524
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1960-1980 k. 12xklf "Törzsgárda" jelvényből álló tétel, közte zománcozott darabok, benne: Lenin Kohászati Művek (LKM), MKV, D4D, ÖKÜ, Mezőgazdasági Szakoktatás Sátoraljaújhely + 6db jelvény T:vegyes egyiken tű letört noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3482613
33551
524
Numismatik
1960-1980 k. 15xklf "Törzsgárda" jelvényből álló tétel, közte zománcozott darabok, benne: BÁÉV, BVK, CMK, DIMÁVAG, PV T:vegyes, egyiken hiányzó tű és sérülés noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3482611
33552
524
Numismatik
1960-1980 k. 15xklf "Törzsgárda" jelvényből álló tétel, közte zománcozott darabok, benne: CSLV, DIGÉP, DIMÁVAG, LKM (Lenin Kohászati Művek), ÉPFU T:vegyes noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3443038
33553
524
Numismatik
1960-1986 Négy darabos, vízgazdálkodással kapcsolatos tétel, benne: "A Vízgazdálkodás Kiváló Dolgozója " aranyozott, műgyantás fém kitüntetés, miniatűrrel, eredeti tokban; 1960. "Árvízvédelemért " bronz kitüntető jelvény mellszalagon, eredeti tokban (35mm); "Vízügyi Törzsgárda - 20 éves " műgyantás jelvény és kitűző (2xklf); "100 éves a Magyar Vízrajzi Szolgálat / Vízrajzi Szolgálatért " bronz emlékérem (42,5mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3441339
33554
524
Numismatik
1960. "Árvízvédelemért " bronz kitüntető jelvény mellszalagon, eredeti tokban (35mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3433669
33555
524
Numismatik
1960. "Árvízvédelemért " bronz kitüntető jelvény mellszalagon, eredeti tokban (35mm) T:XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3242802
33556
524
Numismatik
1960. "Keszthelyi Helikon" bronz jelvény + DN "Anna bál" Al jelvény T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3315977
33557
524
700
Numismatik
1960. "KPDSZ - 56 év - II. Kongresszus " zománcozott bronz jelvény T:XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
700 800 900
3437080
33558
524
Numismatik
1960 k. "A Könnyűipar Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény, miniatűrrel műanyag tokban + 1970. "Kiváló Dolgozó" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés miniatűrrel, tokban (2xklf,3db), az egyik viselési igazolvánnyal T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3519003
33559
524
Numismatik
1960 k. "A Szakma Ifjú Mestere - KISZ" aranyozott bronz (1db), ezüstözött bronz (2db) és bronz (3db) kitüntető jelvények (22x20mm) T:AU,XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3495202
33560
524
Numismatik
1960 k. "Határőrség - Járőrparancsnok" ezüstözött, részben műanyag, tűzzománcos bronz szolgálati jelvény eredeti rögzítőpántokkal T:AU,XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3495154
33561
524
Numismatik
1960 k. "Kitűnő Tanuló " zománcozott, aranyozott Al kitüntetés mellszalagon T:XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF