Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 238
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3437392
33538
524
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1957. (Kommunista Ifjúsági Szövetség) "1919-1957 KISZ Ifjuság a szocializmusért " zománcozott bronz jelvény (25x32mm) + 1968. "KISZ" műgyantás bronz jelvény (10x13mm) + 1969. "KISZ" részben aranyozott, műgyantás bronz jelvény (10x13mm) + 1970. "KISZ" műgyantás bronz jelvény (10x13mm) + DN "KISZ 10" részben aranyozott, műgyantás bronz jelvény (11x15mm) + 1978. "Forradalmi Ifjúsági Napok " részben festett bronz lemezkitűző (51mm) T:XF,VF, egyiken pótolt tű, festés majdnem teljesen lekopott noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3374089
33539
524
Numismatik
1958. "Postás Kongresszus" zománcozott fém jelvény (22,5x18mm) T:XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3392021
33540
524
700
Numismatik
1958. "V Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" bronz kitüntetés mellszalagon T:XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
700 800 900
3439231
33541
524
3400
Numismatik
1959. "10 éves a Vérellátó Szolgálat 1949-1959 " bronz jelvény (35x37mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3518790
33542
524
6500
Numismatik
1960-1970. "Kiváló Népművelő" aranyozott fém jelvény, mellszalaggal, miniatűrrel, tokban T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
3299263
33543
524
Numismatik
1960-1970. "Kiváló Pedagógus" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, sérült tokban (31mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3478347
33544
524
Numismatik
1960-1970. "Kiváló Újító " ezüst és bronz fokozata, mindkettő miniatűrrel T:AU,XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3434223
33545
524
Numismatik
1960-1970 k. "Borsod-Abaúj-Zemplén Megye - A Közösségért " aranyozott, részben zománcozott, egyoldalas aranyozott bronz plakett, miniatűr jelvénnyel, eredeti tokban (~52x79mm ; ~17x28mm) T:AU,XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3476945
33546
524
Numismatik
1960-1970 k. "Erdészet Kiváló Dolgozója " aranyozott, műgyantás kitüntetés, miniatűrrel eredeti tokban T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3434209
33547
524
Numismatik
1960-1970 k. "Kiváló Dolgozó" zománcozott fém kitüntetés, miniatűrrel eredeti tokban + a hozzá tartozó viselésre jogosító, névre szóló, kitöltött igazolvány T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3406236
33548
524
Numismatik
1960-1970 k. "Kiváló Fémgyűjtő " zománcozott fém jelvény, hátoldalán "1062" sorszámmal, tokban T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3420252
33549
524
Numismatik
1960-1970 k. "Nehézipar Kiváló Dolgozója " aranyozott, műgyantás fém jelvény miniatűrrel (2x) T:AU,XF patina, tű sérült noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF