Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 238

1957. (Kommunista Ifjúsági Szövetség) "1919-1957 KISZ Ifjuság a szocializmusért" zománcozott bronz jelvény (25x32mm) + 1968. "KISZ" műgyantás bronz jelvény (10x13mm) + 1969. "KISZ" részben aranyozott, műgyantás bronz jelvény (10x13mm) + 1970. "KISZ" műgyantás bronz jelvény (10x13mm) + DN "KISZ 10" részben aranyozott, műgyantás bronz jelvény (11x15mm) + 1978. "Forradalmi Ifjúsági Napok" részben festett bronz lemezkitűző (51mm) T:XF,VF, egyiken pótolt tű, festés majdnem teljesen lekopott
33538.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1958. "Postás Kongresszus" zománcozott fém jelvény (22,5x18mm) T:XF
33539.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1958. "V Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" bronz kitüntetés mellszalagon T:XF
33540.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19
Minimales Gebot:
700 HUF
700 800 900
1959. "10 éves a Vérellátó Szolgálat 1949-1959" bronz jelvény (35x37mm) T:AU
33541.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
1960-1970. "Kiváló Népművelő" aranyozott fém jelvény, mellszalaggal, miniatűrrel, tokban T:AU
33542.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
1960-1970. "Kiváló Pedagógus" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, sérült tokban (31mm) T:AU
33543.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
1960-1970. "Kiváló Újító" ezüst és bronz fokozata, mindkettő miniatűrrel T:AU,XF
33544.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1960-1970 k. "Borsod-Abaúj-Zemplén Megye - A Közösségért" aranyozott, részben zománcozott, egyoldalas aranyozott bronz plakett, miniatűr jelvénnyel, eredeti tokban (~52x79mm ; ~17x28mm) T:AU,XF
33545.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
1960-1970 k. "Erdészet Kiváló Dolgozója" aranyozott, műgyantás kitüntetés, miniatűrrel eredeti tokban T:AU
33546.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
1960-1970 k. "Kiváló Dolgozó" zománcozott fém kitüntetés, miniatűrrel eredeti tokban + a hozzá tartozó viselésre jogosító, névre szóló, kitöltött igazolvány T:AU
33547.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
1960-1970 k. "Kiváló Fémgyűjtő" zománcozott fém jelvény, hátoldalán "1062" sorszámmal, tokban T:AU
33548.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
1960-1970 k. "Nehézipar Kiváló Dolgozója" aranyozott, műgyantás fém jelvény miniatűrrel (2x) T:AU,XF patina, tű sérült
33549.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF