Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 238
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3494502
33562
524
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1960 k. "Kiváló Feltaláló arany fokozata" aranyozott, zománcozott kitüntetés miniatűrrel, eredeti tokban T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3123468
33563
524
Numismatik
1960 k. "Közlekedési Munkásakadémia" zománcozott bronz iskolajelvény (20mm) + "M.V.M.SZ. (Magyar Vegyipari Művek Szövetkezete?)" zománcozott bronz gomblyukjelvény (20x18mm) T:AU,XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3437161
33564
524
Numismatik
1963-1969. Budapesti Természetbarát Szövetség "BTSZ Vízitúrák " festett fém lemezjelvények / plakettek (3xklf), (25x49mm, 46x54mm, 53x90mm) T:AU,XF, mindegyik lyukasztott noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3471305
33565
524
4800
Numismatik
1964. "A Munka Érdemrend ezüst fokozata" ezüstözött, zománcozott bronz kitüntetés kifakult mellszalagon, miniatűrrel, eredeti sérült tokban + 1985. "Munka Érdemrend" arany fokozata, zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti (ragadós) tokban T:AU NMK 599., 600. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3516543
33566
524
13000
Numismatik
1964. "Munka Érdemrend" arany fokozata, zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés miniatűrje (16mm) T:AU NMK 599. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
3516545
33567
524
13000
Numismatik
1964. "Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés miniatűrje (16mm) T:AU NMK 601. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
3458451
33568
524
Numismatik
1965. "A Munka Érdemrend ezüst fokozata" ezüstözött, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban, adományozói okirattal és kitüntetések viselési sorrendjével T:UNC NMK 600 noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3391618
33569
524
Numismatik
1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 15, 20 (2x) és 30 év után, zománcozott bronz kitüntetések mellszalagon, közte tokos is (egyik tok sérült) T:AU,XF patina noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3368380
33570
524
700
Numismatik
1970 "A Vállalat Kiváló Brigádja - Szocialista Brigád" aranyozott, zománcozott jelvény miniatűrrel + "Szocialista Brigád" aranyozott, zománcozott jelvény (2xklf) + 1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon + ~1970. "Kiváló Dolgozó" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés T:AU-XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
700 800 900
3381419
33571
524
Numismatik
1970-1980. "Kiváló Társadalmi Munkáért " műgyantás postás kitüntető jelvény T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3503597
33572
524
Numismatik
1970-1980. "Viselhető, de már nem adományozható kitüntetések listája " nagyméretű plakáton, képekkel a kitüntetésekről. Sokszorosította a Magyar Néphadsereg Térképészeti Intézete. Használt, de jó állapotban noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3518958
33573
524
Numismatik
1970-1980 k. "A szakma ifjú mestere" arany, ezüst és bronz fokozatai, színezett Al jelvények T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF