Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 238
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3498258
33610
524
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1980 k. "Ifjúságért " bronz érdemérem mellszalagon T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3477171
33611
524
Numismatik
1980 k. "Kiváló Úttörővezető " aranyozott, műgyantás kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel T:AU,XF kopott aranyozás noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3515554
33612
524
Numismatik
1980 k. "MALÉV" fém sapkajelvény (90x22mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3515544
33613
524
Numismatik
1980 k. "MALÉV Törzsgárda - 20 év után" aranyozott, műgyantás törzsgárda jelvény miniatűrrel (43x42mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3515547
33614
524
Numismatik
1980 k. "MALÉV Törzsgárda - 25 év után" aranyozott, műgyantás törzsgárda jelvény miniatűrrel (43x42mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3515612
33615
524
Numismatik
1980 k. "MALÉV Törzsgárda - 30 év után" aranyozott, műgyantás törzsgárda jelvény névre szóló fém plaketten, miniatűrrel, eredeti dísztokban (43x42mm, 89x101mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
3434989
33616
524
Numismatik
1983. "Honvédelmi Érdemérem 15 év után" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, nem eredeti tokban + DN(~1960) "A kisipari szövetkezet kiváló dolgozója" fém kitüntetés eredeti tokban, miniatűr nélkül + DN(~1960-1970) "Kiváló Dolgozó" (3x) zománcozott/műgyantás fém kitüntetés, miniatűrrel eredeti tokban, ebből 1x a hozzá tartozó viselésre jogosító, névre szóló, kitöltött igazolvánnyal T:AU-VF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3434987
33617
524
Numismatik
1983. "Honvédelmi Érdemérem 20 év után" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, tokban + DN(~1960-1970) "Kiváló Dolgozó" (3x) zománcozott/műgyantás fém kitüntetés, miniatűrrel eredeti tokban, ebből 1x a hozzá tartozó viselésre jogosító, névre szóló, kitöltött igazolvánnyal T:AU-VF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3477808
33618
524
Numismatik
1983. "Tavaszi Fesztivál Budapest 1983 " bronz kitűző. Szign.: Tóth Amerigo (Imre) (1909-1984) (30x22mm) T:AU patina noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3482493
33619
524
Numismatik
1984. "Április Negyedike Érdemrend " aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés miniatűrrel, mellszalag és szalagsáv nélkül , eredeti, ragadós dísztokban T:AU Hungary 1984. "Order of Merit of April Fourth " with miniature, without ribbon and miniature ribbon, in original worn case C:AU NMK 720 noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3386868
33620
524
Numismatik
1985. "Munka Érdemrend" arany fokozata, zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés eredeti, kifakult mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti (ragadós) tokban T:AU NMK 599. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
2853194
33621
524
Numismatik
1985. "Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, kopott eredeti tokban T:1 NMK 601. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF