Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 238
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3433447
33622
524
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1986. "30 éves a Pamutfonóipari Vállalat miskolci gyára " műgyantás fém jelvény eredeti selyempapírba csomagolva (10db) T:UNC noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3092582
33623
524
120000
Numismatik
1991. "A Magyar Köztársasági Érdemrend középkeresztje kisdíszítmény, polgári tagozat" karikán jelzett, zománcozott Ag kitüntetés szalagsávval és rozettával,eredeti tokban T:UNC kis patina 1991. "Small decoration of the Order of Merit of the Hungarian Republic, Commander's Cross, Civil Grade" enamelled Ag decoration with miniature ribbon and rosette in original box C:UNC small patina NMK 737. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
2525222
33624
524
46000
Numismatik
1992. "A Köz Szolgálatáért Érdemjel ezüst fokozata" ezüstözött, zománcozott bronz kitüntetés, mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban T:1 Hungary 1992. "Medal for Public Service, Silver Grade" silver plated, enamelled bronze decoration with ribbon and service ribbon with miniature in original case C:UNC NMK.: 775. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
46 000 HUF
46 000 55 000 60 000
3193445
33625
524
Numismatik
2009. "1969-2009 MÉE" ezüstözött kitűző (20mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3033274
33626
524
Numismatik
2019. "1969-2019 50 éves Magyar Éremgyűjtők Egyesülete " jelzett Ag kitűző pillangócsattal, "276" számmal (4,76g/0.925/20mm) T:AU (PP) patina noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3518281
33627
524
Numismatik
Ausztrália 1962. "Életvezető - Victoria szabadkőműves otthonai" aranyozott, zománcozott bronz szabadkőműves szervezet jelvénye szalaggal, hátoldalán név és szám gravírozással T:AU Australia 1962. "Life Governor - Freemasons Homes of Victoria " gilded, enameled bronze Freemasonry badge, with a ribbon, with name engraving on the back C:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3378243
33628
524
Numismatik
Belgium 1930-1940 k. "3rd Congres International Police Criminelle (INTERPOL) " (3. Nemzetközi Bűnügyi Rendőrségi Kongresszus) részben műgyantás, aranyozott bronz jelvény, hátoldalán "J. Fonson. Brux" gyártói jelzéssel T:XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3422351
33629
524
Numismatik
Bulgária 1960 k. "Címeres oroszlán" műgyantás bronz jelvény (33mm) T:XF Bulgaria around 1960 "Coat of arms Lion" synthetic resined bronze badge (33mm) C:XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3318929
33630
524
400
Numismatik
Bulgária ~1950. zománcozott dalos kitűző T:XF Bulgaria ~1950. enameled singing badge C:XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
400 500 600
3134039
33631
524
100
Numismatik
Bulgária ~1960. "Balkan Touriste" zománcozott bronz jelvény T:AU,XF Bulgaria ~1960. "Balkan Touriste" enamelled bronze badge C:AU,XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
100 200 300
3517365
33632
524
Numismatik
Csehszlovákia 1938. "X. Sokol Fesztivál Prágában " bronz jelvény. Szign.: "Sejnost" (32x30mm) T:AU Czechoslovakia 1938. "X. Slet. Vsesokolsky 1926 v. Praze " (10th Sokol Gathering in Prague) bronze badge. Sign.: "Josef Sejnost" (32x30mm) C:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3515506
33633
524
Numismatik
Csehszlovákia 1962. "Toray / IV. Nemzetközi vásár, Brno 1962" zománcozott bronz kitűző (14mm) T:AU,XF Czechoslovakia 1962. "Toray / 4th International Trade Fair, Brno 1962" enamelled bronze badge (14mm) C:AU,XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF