https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 238

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1986. "30 éves a Pamutfonóipari Vállalat miskolci gyára" műgyantás fém jelvény eredeti selyempapírba csomagolva (10db) T:UNC
1
33622.

1986. "30 éves a Pamutfonóipari Vállalat miskolci gyára" műgyantás fém jelvény eredeti selyempapírba csomagolva (10db) T:UNC

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
1991. "A Magyar Köztársasági Érdemrend középkeresztje kisdíszítmény, polgári tagozat" karikán jelzett, zománcozott Ag kitüntetés szalagsávval és rozettával,eredeti tokban T:UNC kis patina 1991. "Small decoration of the Order of Merit of the Hungarian Republic, Commander's Cross, Civil Grade" enamelled Ag decoration with miniature ribbon and rosette in original box C:UNC small patina NMK 737.
1
33623.

1991. "A Magyar Köztársasági Érdemrend középkeresztje kisdíszítmény, polgári tagozat" karikán jelzett, zománcozott Ag kitüntetés szalagsávval és rozettával,eredeti tokban T:UNC kis patina 1991. "Small decoration of the Order of Merit of the Hungarian Republic, Commander's Cross, Civil Grade" enamelled Ag decoration with miniature ribbon and rosette in original box C:UNC small patina NMK 737.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
EUR
,
375,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
1992. "A Köz Szolgálatáért Érdemjel ezüst fokozata" ezüstözött, zománcozott bronz kitüntetés, mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban T:1 Hungary 1992. "Medal for Public Service, Silver Grade" silver plated, enamelled bronze decoration with ribbon and service ribbon with miniature in original case C:UNC NMK.: 775.
1
33624.

1992. "A Köz Szolgálatáért Érdemjel ezüst fokozata" ezüstözött, zománcozott bronz kitüntetés, mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban T:1 Hungary 1992. "Medal for Public Service, Silver Grade" silver plated, enamelled bronze decoration with ribbon and service ribbon with miniature in original case C:UNC NMK.: 775.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
EUR
,
143,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
46 000 HUF
46 000 55 000 60 000
2009. "1969-2009 MÉE" ezüstözött kitűző (20mm) T:AU
1
33625.

2009. "1969-2009 MÉE" ezüstözött kitűző (20mm) T:AU

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
2019. "1969-2019 50 éves Magyar Éremgyűjtők Egyesülete" jelzett Ag kitűző pillangócsattal, "276" számmal (4,76g/0.925/20mm) T:AU (PP) patina
1
33626.

2019. "1969-2019 50 éves Magyar Éremgyűjtők Egyesülete" jelzett Ag kitűző pillangócsattal, "276" számmal (4,76g/0.925/20mm) T:AU (PP) patina

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Ausztrália 1962. "Életvezető - Victoria szabadkőműves otthonai" aranyozott, zománcozott bronz szabadkőműves szervezet jelvénye szalaggal, hátoldalán név és szám gravírozással T:AU Australia 1962. "Life Governor - Freemasons Homes of Victoria" gilded, enameled bronze Freemasonry badge, with a ribbon, with name engraving on the back C:AU
1
33627.

Ausztrália 1962. "Életvezető - Victoria szabadkőműves otthonai" aranyozott, zománcozott bronz szabadkőműves szervezet jelvénye szalaggal, hátoldalán név és szám gravírozással T:AU
Australia 1962. "Life Governor - Freemasons Homes of Victoria" gilded, enameled bronze Freemasonry badge, with a ribbon, with name engraving on the back C:AU

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Belgium 1930-1940 k. "3rd Congres International Police Criminelle (INTERPOL)" (3. Nemzetközi Bűnügyi Rendőrségi Kongresszus) részben műgyantás, aranyozott bronz jelvény, hátoldalán "J. Fonson. Brux" gyártói jelzéssel T:XF
1
33628.

Belgium 1930-1940 k. "3rd Congres International Police Criminelle (INTERPOL)" (3. Nemzetközi Bűnügyi Rendőrségi Kongresszus) részben műgyantás, aranyozott bronz jelvény, hátoldalán "J. Fonson. Brux" gyártói jelzéssel T:XF

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Bulgária 1960 k. "Címeres oroszlán" műgyantás bronz jelvény (33mm) T:XF Bulgaria around 1960 "Coat of arms Lion" synthetic resined bronze badge (33mm) C:XF
1
33629.

Bulgária 1960 k. "Címeres oroszlán" műgyantás bronz jelvény (33mm) T:XF
Bulgaria around 1960 "Coat of arms Lion" synthetic resined bronze badge (33mm) C:XF

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Bulgária ~1950. zománcozott dalos kitűző T:XF Bulgaria ~1950. enameled singing badge C:XF
1
33630.

Bulgária ~1950. zománcozott dalos kitűző T:XF
Bulgaria ~1950. enameled singing badge C:XF

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
400 HUF
1,08
EUR
,
1,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
400 HUF
400 500 600
Bulgária ~1960. "Balkan Touriste" zománcozott bronz jelvény T:AU,XF Bulgaria ~1960. "Balkan Touriste" enamelled bronze badge C:AU,XF
1
33631.

Bulgária ~1960. "Balkan Touriste" zománcozott bronz jelvény T:AU,XF Bulgaria ~1960. "Balkan Touriste" enamelled bronze badge C:AU,XF

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
100 HUF
100 200 300
Csehszlovákia 1938. "X. Sokol Fesztivál Prágában" bronz jelvény. Szign.: "Sejnost" (32x30mm) T:AU Czechoslovakia 1938. "X. Slet. Vsesokolsky 1926 v. Praze" (10th Sokol Gathering in Prague) bronze badge. Sign.: "Josef Sejnost" (32x30mm) C:AU
1
33632.

Csehszlovákia 1938. "X. Sokol Fesztivál Prágában" bronz jelvény. Szign.: "Sejnost" (32x30mm) T:AU
Czechoslovakia 1938. "X. Slet. Vsesokolsky 1926 v. Praze" (10th Sokol Gathering in Prague) bronze badge. Sign.: "Josef Sejnost" (32x30mm) C:AU

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Csehszlovákia 1962. "Toray / IV. Nemzetközi vásár, Brno 1962" zománcozott bronz kitűző (14mm) T:AU,XF Czechoslovakia 1962. "Toray / 4th International Trade Fair, Brno 1962" enamelled bronze badge (14mm) C:AU,XF
1
33633.

Csehszlovákia 1962. "Toray / IV. Nemzetközi vásár, Brno 1962" zománcozott bronz kitűző (14mm) T:AU,XF
Czechoslovakia 1962. "Toray / 4th International Trade Fair, Brno 1962" enamelled bronze badge (14mm) C:AU,XF

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse