Nagy-Britannia 1955. "Királyi Özönvíz Előtti Bölények Rendje - Calafrana Páholy 3866 - Anglia Nagypáholya" aranyozott, zománcozott bronz szabadkőművességet imitáló, de attól eltérő gondoskodási értékek alapján működő szervezet jelvénye szalaggal, hátoldalán gravírozott névvel és számmal T:AU United Kingdom 1955. "RAOB (Royal Antediluvian Order of Buffaloes) - Calafrana Lodge 3886 - Grand Lodge of England" gilded, enameled bronze badge of an organization imitating Freemasonry but operating on different values of care, with a ribbon and name and number engraved on the back C:AU
Nagy-Britannia DN "KSHTWSST" fém és műanyag zsidó szabadkőműves jelvény szalagon (37x23mm) T:AU Great Britian ND "KSHTWSST" metal and plastic jewish masonic medal on ribbon (37x23mm) C:AU
Német Demokratikus Köztársaság 1978. "Munka Zászlaja" zománcozott bronz kitüntetés, III. fokozat, mellszalagon, szalagsávval, eredeti, sérült tokban T:AU GDR 1978. "Banner der Arbeit" enamelled bronze decoration, 3rd grade, with ribbon and thin ribbon, in original, but damaged case C:AU
Német Harmadik Birodalom 1933. "Badischer-Jugendtag" bronz lemezjelvény (30x22mm) T:XF,VF tű hiányzik German Third Reich 1933. "Badischer-Jugendtag" bronze badge (30x22mm) C:XF,VF pin missing
Németország 1986. "II. Ludvig bajor király halálának 100. évfordulója" kétoldalas fém emlékérem szalagon (38mm) T:XF Germany 1986. "100th anniversary of the death of King Ludwig II of Bavaria" double-sided metal commemorative medal on ribbon (38mm) C:XF
Olaszország 1907. "Convegno Generale del Touring Cl. Parma - Settembre 1907 (A Pármai Túraklub Közgyűlése - 1907. szeptember)" zománcozott bronz jelvény (29x39mm) T:XF zománchiba / Italy 1907. "Convegno Generale del Touring Cl. Parma - Settembre 1907 (General Meeting of the Parma Touring Club - September 1907)" enamelled bronze badge (29x39mm) C:XF enamel error
Románia 1959. "Hazafias munka dandártábornoka" aranyozott, zománcozott kitüntetés T:AU,XF Romania 1959. "Brigadier al muncii patriotice" gilt, enamelled decoration C:AU,XF
Svédország DN "Érdemes Vasutas" zománcozott bronz vasúti kitüntető jelvény "Lagerstroms Fabriks ab Mjölby" gyártói jelzéssel T:AU Sweden ND "Meritorious Railwayman" enameled bronze railway badge with "Lagerstroms Fabriks ab Mjölby" maker's mark C:AU
Szovjetunió 1990 k. "A 12. Ötéves Terv Kiváló Dolgozója" kitöltetlen igazolványa (4db, kettőn szennyeződés) T:UNC,AU Soviet Union cca 1990. "Outstanding Worker of the 12th Five-Year Plan" badge's unfilled document (4 pcs, two have dirt) C:UNC,AU