Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 238

Nagy-Britannia 1955. "Királyi Özönvíz Előtti Bölények Rendje - Calafrana Páholy 3866 - Anglia Nagypáholya" aranyozott, zománcozott bronz szabadkőművességet imitáló, de attól eltérő gondoskodási értékek alapján működő szervezet jelvénye szalaggal, hátoldalán gravírozott névvel és számmal T:AU United Kingdom 1955. "RAOB (Royal Antediluvian Order of Buffaloes) - Calafrana Lodge 3886 - Grand Lodge of England" gilded, enameled bronze badge of an organization imitating Freemasonry but operating on different values of care, with a ribbon and name and number engraved on the back C:AU
33646.

Nagy-Britannia 1955. "Királyi Özönvíz Előtti Bölények Rendje - Calafrana Páholy 3866 - Anglia Nagypáholya" aranyozott, zománcozott bronz szabadkőművességet imitáló, de attól eltérő gondoskodási értékek alapján működő szervezet jelvénye szalaggal, hátoldalán gravírozott névvel és számmal T:AU
United Kingdom 1955. "RAOB (Royal Antediluvian Order of Buffaloes) - Calafrana Lodge 3886 - Grand Lodge of England" gilded, enameled bronze badge of an organization imitating Freemasonry but operating on different values of care, with a ribbon and name and number engraved on the back C:AU

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Nagy-Britannia DN "Királyi Szabadkőműves Kórház - Fejlesztési és Modernizációs Alap" ezüstözött fém szabadkőműves kórházi jelvény (46x27mm) T:AU Great Britian ND "Royal Masonic Hospital - Redevelopment and Modernisation Fund" silver plated metal masonic hospital medal (46x27mm) C:AU
33647.

Nagy-Britannia DN "Királyi Szabadkőműves Kórház - Fejlesztési és Modernizációs Alap" ezüstözött fém szabadkőműves kórházi jelvény (46x27mm) T:AU
Great Britian ND "Royal Masonic Hospital - Redevelopment and Modernisation Fund" silver plated metal masonic hospital medal (46x27mm) C:AU

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Nagy-Britannia DN "KSHTWSST" fém és műanyag zsidó szabadkőműves jelvény szalagon (37x23mm) T:AU Great Britian ND "KSHTWSST" metal and plastic jewish masonic medal on ribbon (37x23mm) C:AU
33648.

Nagy-Britannia DN "KSHTWSST" fém és műanyag zsidó szabadkőműves jelvény szalagon (37x23mm) T:AU
Great Britian ND "KSHTWSST" metal and plastic jewish masonic medal on ribbon (37x23mm) C:AU

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Nagy-Britannia DN Zománcozott fém jelvény "THOMAS FATTORINI REGENT ST BIRMINGHAM" gyártói jelzéssel (40mm) T:XF zománchiány Great Britain ND Enamelled metal badge with makers mark "THOMAS FATTORINI REGENT ST BIRMINGHAM" (40mm) C:XF missing enamel
33649.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Német Demokratikus Köztársaság 1978. "Munka Zászlaja" zománcozott bronz kitüntetés, III. fokozat, mellszalagon, szalagsávval, eredeti, sérült tokban T:AU GDR 1978. "Banner der Arbeit" enamelled bronze decoration, 3rd grade, with ribbon and thin ribbon, in original, but damaged case C:AU
33650.

Német Demokratikus Köztársaság 1978. "Munka Zászlaja" zománcozott bronz kitüntetés, III. fokozat, mellszalagon, szalagsávval, eredeti, sérült tokban T:AU
GDR 1978. "Banner der Arbeit" enamelled bronze decoration, 3rd grade, with ribbon and thin ribbon, in original, but damaged case C:AU

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44
Minimales Gebot:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
Német Harmadik Birodalom 1933. "Badischer-Jugendtag" bronz lemezjelvény (30x22mm) T:XF,VF tű hiányzik German Third Reich 1933. "Badischer-Jugendtag" bronze badge (30x22mm) C:XF,VF pin missing
33651.

Német Harmadik Birodalom 1933. "Badischer-Jugendtag" bronz lemezjelvény (30x22mm) T:XF,VF tű hiányzik
German Third Reich 1933. "Badischer-Jugendtag" bronze badge (30x22mm) C:XF,VF pin missing

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Németország 1986. "II. Ludvig bajor király halálának 100. évfordulója" kétoldalas fém emlékérem szalagon (38mm) T:XF Germany 1986. "100th anniversary of the death of King Ludwig II of Bavaria" double-sided metal commemorative medal on ribbon (38mm) C:XF
33652.

Németország 1986. "II. Ludvig bajor király halálának 100. évfordulója" kétoldalas fém emlékérem szalagon (38mm) T:XF
Germany 1986. "100th anniversary of the death of King Ludwig II of Bavaria" double-sided metal commemorative medal on ribbon (38mm) C:XF

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Olaszország 1907. "Convegno Generale del Touring Cl. Parma - Settembre 1907 (A Pármai Túraklub Közgyűlése - 1907. szeptember)" zománcozott bronz jelvény (29x39mm) T:XF zománchiba / Italy 1907. "Convegno Generale del Touring Cl. Parma - Settembre 1907 (General Meeting of the Parma Touring Club - September 1907)" enamelled bronze badge (29x39mm) C:XF enamel error
33653.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimales Gebot:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Románia 1959. "Hazafias munka dandártábornoka" aranyozott, zománcozott kitüntetés T:AU,XF Romania 1959. "Brigadier al muncii patriotice" gilt, enamelled decoration C:AU,XF
33654.

Románia 1959. "Hazafias munka dandártábornoka" aranyozott, zománcozott kitüntetés T:AU,XF
Romania 1959. "Brigadier al muncii patriotice" gilt, enamelled decoration C:AU,XF

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Románia 1960. "INOVATOR" bronz, zománcozott jelvény (17x20mm) T:AU Romania 1960. "INOVATOR" bronze, enamelled badge (17x20mm) C:AU
33655.

Románia 1960. "INOVATOR" bronz, zománcozott jelvény (17x20mm) T:AU
Romania 1960. "INOVATOR" bronze, enamelled badge (17x20mm) C:AU

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Svédország DN "Érdemes Vasutas" zománcozott bronz vasúti kitüntető jelvény "Lagerstroms Fabriks ab Mjölby" gyártói jelzéssel T:AU Sweden ND "Meritorious Railwayman" enameled bronze railway badge with "Lagerstroms Fabriks ab Mjölby" maker's mark C:AU
33656.

Svédország DN "Érdemes Vasutas" zománcozott bronz vasúti kitüntető jelvény "Lagerstroms Fabriks ab Mjölby" gyártói jelzéssel T:AU
Sweden ND "Meritorious Railwayman" enameled bronze railway badge with "Lagerstroms Fabriks ab Mjölby" maker's mark C:AU

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Szovjetunió 1990 k. "A 12. Ötéves Terv Kiváló Dolgozója" kitöltetlen igazolványa (4db, kettőn szennyeződés) T:UNC,AU Soviet Union cca 1990. "Outstanding Worker of the 12th Five-Year Plan" badge's unfilled document (4 pcs, two have dirt) C:UNC,AU
33657.

Szovjetunió 1990 k. "A 12. Ötéves Terv Kiváló Dolgozója" kitöltetlen igazolványa (4db, kettőn szennyeződés) T:UNC,AU
Soviet Union cca 1990. "Outstanding Worker of the 12th Five-Year Plan" badge's unfilled document (4 pcs, two have dirt) C:UNC,AU

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF