Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 114
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3464048
14236
524
60000
Sculptures, statuettes, plaques
cca 1885-1910 Johann Maresch Fiú kosárral ás korsóval, Lány kosárral és korsóval szoborpár. Terv: August Otto. Engóbozott terrakotta, jelzett, minimális kopással, m: 46 cm /// c. 1885?1910 Johann Maresch "Boy with Baskets and Jugs" and "Girl with Baskets and Jugs" - Pair of Sculptures. Design: August Otto. Engobed terracotta, signed, with minimal wear, height: 46 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
3458963
14237
524
Royal bőrház bronz madár formájű dísz. Lengyel jelzéssel. Kerámia talapzaton. 16 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3233483
14238
524
Halász figura. Faragott fa. Háló hiányzik 23 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3456869
14239
524
14000
Győrfi Sándor (1951-): Civis Hotels Nívódíj. Bronz, 24x20 cm, jelzett. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
3300893
14240
524
Szaraszvati. Faragott fa asztaldísz szobor, m: 20 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3456877
14241
524
90000
Józsa Lajos (1944- ) - Lórántffy Zsuzsanna. Bronz, márvány talapzaton, jelzett, m: 30 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
90 000 HUF
90 000 100 000 120 000
3460397
14242
524
Faragott csont keleti szobor, Női akt ábrázolással fa talapzaton 27 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3460396
14243
524
Faragott csont keleti szobor, Keleti Bölcs ábárzolással fa talapzaton 23 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3460394
14244
524
Keleti bölcs Faragott csont keleti szobor, fa talapzaton 26 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3464193
14245
524
Keleti bölcset ábrázoló nemesfa faragott fa szobor. 31 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3457602
14246
524
19000
Antik bronz női akt szobor, talapzaton, jelzés nélkül, kopottsággal, m: 17 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
3436076
14247
524
30000
Maugsch Gyula után: Nyújtózkodó női akt, jelzett, kopással, m: 38 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF