Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 114

cca 1885-1910 Johann Maresch Fiú kosárral ás korsóval, Lány kosárral és korsóval szoborpár. Terv: August Otto. Engóbozott terrakotta, jelzett, minimális kopással, m: 46 cm /// c. 1885?1910 Johann Maresch "Boy with Baskets and Jugs" and "Girl with Baskets and Jugs" - Pair of Sculptures. Design: August Otto. Engobed terracotta, signed, with minimal wear, height: 46 cm.
14236.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50
Minimales Gebot:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
Royal bőrház bronz madár formájű dísz. Lengyel jelzéssel. Kerámia talapzaton. 16 cm
14237.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Halász figura. Faragott fa. Háló hiányzik 23 cm
14238.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Győrfi Sándor (1951-): Civis Hotels Nívódíj. Bronz, 24x20 cm, jelzett.
14239.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Szaraszvati. Faragott fa asztaldísz szobor, m: 20 cm
14240.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Józsa Lajos (1944- ) - Lórántffy Zsuzsanna. Bronz, márvány talapzaton, jelzett, m: 30 cm
14241.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25
Minimales Gebot:
90 000 HUF
90 000 100 000 120 000
Faragott csont keleti szobor, Női akt ábrázolással fa talapzaton 27 cm
14242.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Faragott csont keleti szobor, Keleti Bölcs ábárzolással fa talapzaton 23 cm
14243.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Keleti bölcs Faragott csont keleti szobor, fa talapzaton 26 cm
14244.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Keleti bölcset ábrázoló nemesfa faragott fa szobor. 31 cm
14245.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Antik bronz női akt szobor, talapzaton, jelzés nélkül, kopottsággal, m: 17 cm
14246.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimales Gebot:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Maugsch Gyula után: Nyújtózkodó női akt, jelzett, kopással, m: 38 cm
14247.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF