https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 114

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Dien Gizella (1906-2010): Nő korsóval. Jelzett, bronz, m: 44,5 cm
1
14248.

Dien Gizella (1906-2010): Nő korsóval. Jelzett, bronz, m: 44,5 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Csontos László (1925-2013): Vetkőző lány, akt. Terrakotta, jelzett, hibátlan 46 cm
1
14249.

Csontos László (1925-2013): Vetkőző lány, akt. Terrakotta, jelzett, hibátlan 46 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Kelemen Kristóf (1922-2001): Női akt törölközővel. Terrakotta, jelzett, kis kopással, m: 38,5 cm
1
14250.

Kelemen Kristóf (1922-2001): Női akt törölközővel. Terrakotta, jelzett, kis kopással, m: 38,5 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Asszonyi Tamás (1942-): Niké. Bronz, márvány talapzaton, jelzés nélkül, m: 30 cm /// Proveniencia: a beadó az alkotótól vásárolta.
1
14251.

Asszonyi Tamás (1942-): Niké. Bronz, márvány talapzaton, jelzés nélkül, m: 30 cm /// Proveniencia: a beadó az alkotótól vásárolta.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
EUR
,
406,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
130 000 HUF
130 000 150 000 180 000
Kutas László (1936-): Kalapos akt. Bronz, márvány talapzaton, jelzett, m: 31 cm
1
14252.

Kutas László (1936-): Kalapos akt. Bronz, márvány talapzaton, jelzett, m: 31 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
EUR
,
687,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
220 000 HUF
220 000 260 000 300 000
Jelzés nélkül: Bálvány szobor. Faragott csont. m: 12,5 cm
1
14253.

Jelzés nélkül: Bálvány szobor. Faragott csont. m: 12,5 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Afrikai faszobor, m: 20 cm
1
14254.

Afrikai faszobor, m: 20 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Zajácz Tamás (1952- ): Szókrátész. Bőr dombormű, fali dísz. Falra akasztható. Hátoldalán jelzett, bélyegzővel. 22x29cm
1
14255.

Zajácz Tamás (1952- ): Szókrátész. Bőr dombormű, fali dísz. Falra akasztható. Hátoldalán jelzett, bélyegzővel. 22x29cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Dien Gizella (1906-2010): Élet. Bronz, jelzett, m: 49 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
1
14256.

Dien Gizella (1906-2010): Élet. Bronz, jelzett, m: 49 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
EUR
,
343,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
110 000 HUF
110 000 130 000 150 000
Afrikai nő, faragott fa falidísz, kis sérüléssel, 20x14 cm
1
14257.

Afrikai nő, faragott fa falidísz, kis sérüléssel, 20x14 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
600 HUF
600 700 800
Nagy Sándor (1923-2017): Nőalak. Faragott kő, jelzés nélkül, fa talapzaton teljes m: 9 cm
1
14258.

Nagy Sándor (1923-2017): Nőalak. Faragott kő, jelzés nélkül, fa talapzaton teljes m: 9 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Férfi és nő. Erdélyi fafaragás. Jelzés nélkül 28 cm
1
14259.

Férfi és nő. Erdélyi fafaragás. Jelzés nélkül 28 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse