Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 114
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3436082
14248
524
50000
Sculptures, statuettes, plaques
Dien Gizella (1906-2010): Nő korsóval. Jelzett, bronz, m: 44,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
3440319
14249
524
Csontos László (1925-2013): Vetkőző lány, akt. Terrakotta, jelzett, hibátlan 46 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3441753
14250
524
40000
Kelemen Kristóf (1922-2001): Női akt törölközővel. Terrakotta, jelzett, kis kopással, m: 38,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
3420204
14251
524
130000
Asszonyi Tamás (1942-): Niké. Bronz, márvány talapzaton, jelzés nélkül, m: 30 cm /// Proveniencia: a beadó az alkotótól vásárolta. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
130 000 HUF
130 000 150 000 180 000
3420186
14252
524
220000
Kutas László (1936-): Kalapos akt. Bronz, márvány talapzaton, jelzett, m: 31 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
220 000 HUF
220 000 260 000 300 000
2841243
14253
524
15000
Jelzés nélkül: Bálvány szobor. Faragott csont. m: 12,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
2964297
14254
524
Afrikai faszobor, m: 20 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3291812
14255
524
Zajácz Tamás (1952- ): Szókrátész. Bőr dombormű, fali dísz. Falra akasztható. Hátoldalán jelzett, bélyegzővel. 22x29cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3392065
14256
524
110000
Dien Gizella (1906-2010): Élet. Bronz, jelzett, m: 49 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
110 000 HUF
110 000 130 000 150 000
3252075
14257
524
600
Afrikai nő, faragott fa falidísz, kis sérüléssel, 20x14 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
600 700 800
3271208
14258
524
Nagy Sándor (1923-2017): Nőalak. Faragott kő, jelzés nélkül, fa talapzaton teljes m: 9 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3303322
14259
524
3400
Férfi és nő. Erdélyi fafaragás. Jelzés nélkül 28 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF